Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Na Šeredové už mě nebaví ani ta prsa. A vás taky ne, řeknu vám proč…

Alena musí chtě nechtě zůstat v Itálii i po rozvodu.
Zdroj: herminapress.cz

Když se mě vydavatel (líbí se mu Šeredová) včera ptal, proč jsme za víkend vydali jen jeden článek o Šeredové a jejím skororozvodu, musel jsem mu popravdě říct, že i ten jeden byl moc, protože Alena prostě čtenáře bulváru u nás příliš netankuje, nepočítám-li prsa, která už jsme ale viděli stokrát, a mezi námi, jestli zůstanou takhle, už je po sto první vidět nemusím.

Italové, to je jiná káva. Jeden z nejhloupějších národů na světě Alenu prostě hltá. Jednak proto, že Italky nejsou vesměs žádné krasavice, a pak má doma přeci GiGiho a fočus, to je u Taliánů jediná důležitější věc než pizza, Bůh a kozy.

Její impozantní italskou mediální i privátní kariéru respektuji. Udělala kamerovky na čurdu v podobě otáčení osudím v sobotním tahu tamní Sportky? Udělala!

Donutila kámošku z Juventusu, aby jí „náhodně“ představila Buffona? Donutila!

Naučila se za účelem spáření pro ni složitou italskou frázi „Il mio nome é Alena e io non sono un certatore d´oro“ (Jmenuji se Alena a nejsem zlatokopka)? Naučila!

Všecko je to v pořádku. Jen Čechy to prostě netankuje. Alena je nudná a nic neumí. Pokud nesouhlasíte, vzpomeňte si, jak ji Nova musela v roce 2010 za pochodu vyšoupnout z poroty Talentmanie coby totální propadák poroty, což nemá obdoby v evropském mediálním kontextu, stejně jako následná taškařice s vysvětlením, že se jí nezbavili pro topornost, ale z důvodu modelkovského vytížení v Itálii, hihi.

Čecháček není s Alenou v kontaktu, dávno ho příliš nerajcuje, nic krom okoukaných kůzlátek nemůže nabídnout a je jasné, že až ji GiGi kopne do zadnice, stejně zůstane v Itálii, protože tady nemá celebritně z výše uvedených důvodů perspektivu.

Ale je prostě nudná, a to tak, že se to podepíše i na čtenosti tohoto textu génia.

Dobře mu tak. Má psát o Nelince, Dominičce nebo Nikolce, prostě o opravdových celebritách, ne o košťatech z večerního losování pro hlupáky z jihu…

Amen.

Související články

Další články