Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Na Letné bude mít sochu Jágr nebo Gottová! A co já a důchodci zrazený Cibulka?

Že by ten pomník měl vypadat takto, to tady tak nějak cítíme všichni.
+ dalších 3 fotografií

Nejen já kroutím jistě hlavou nad stavem ankety, kterou magistrát uspořádal k otázce, koho by měli vytesat do mramoru na pražské Letné, kde město ke 25. výročí zbavení se chudých Slováků odhalí v roce 2018 sochu českému velikánovi.

Aktuálnímu pořadí (Jarda (42), Karel (75), prý z donucení spolupracovnice Státní bezpečnosti agentka Jaroslava, Václav Havel (†75), spící, ale sexující kníže (76), Karel IV. (†62), TGM, Tomáš Baťů (†56), Honza Komenský (78), Božka (†42) ) vévodí po zásluze Jarda, který nakonec sochu dostane.

Jednak si ji zaslouží, protože je dobrej a má charakter, a navíc, kdyby náhodou zlobil druhý Karel (který je ale v balíčku s Ivanou, (38), jen se to nesmí říkat nahlas, ale je, Ivana mu prý údajně jinak zakázala na sochu kandidovat a pro případ výhry chystá pro VIP zprávy super gratulační písničku s dcerami), stačí Džegrovi poprosit hokejovou rodinu a Goťák dostane strašnou rychtu.

Co mě udivuje, není ani tak absence obou Novotných (????), ale především chybí tradiční Jára Cimrman (†?) a hlavně legendární dvojka, která to s lidmi umí – pravdoláskařka Hana Zaňáková (48) a samozvaný majitel odkazu siláka Franty Kocourka (†44) Miroslav Donutil.

Protože fans této dvojice se rekrutují jen ze seniorů a trošku zmatených žen v přechodu, vysvětluji si to tak, že hlasy důchodců, kteří už nevědí, pro co a kam hlasují, ale hlasují, se rovnoměrně rozložily mezi Lucinu, Donutila a náhradního vnuka všech nad 60 a kalendářového vyděrače Aleše Cibulku (37), kteří by při součtu hlasů byli jako trojhlavá saň hned za Jardou a podpantoflákem z Bertramky, ale takto uzavírají první dvacítku.

Mimochodem, škoda že pořadatel nezveřejňuje právě alespoň TOP 20, protože tam je pořadí jistě zajímavější. Osobně to podle míry naivity spoluobčanů vidím takto a vyvraťte mi, že se mýlím:

11. Lucie Bílá 12. Jára Cimrman 13. Tomio Okamura 14. Andrej Babiš 15. Miroslav Donutil 16. MUDr. Čestmír Mázl 17. Iveta Bartošová 18. Vilma Nyklová 19. Kateřina Brožová (prověřuje se nestandardní počet hlasů z jedné IP adresy) 20. Aleš Cibulka

Celou iniciativu, byť jsem vysoce uražen vlastní nenominací, jinak hodnotím jako super marketingový tah „magoše“. Naženou si lidi na web, diskuze zabere čtyři roky a bude to hodně velká kampaň zadara, proti Jágrovi s Karlem nikdo nic nemá a i když lidi nebudou mít magistrát radši, konečně udělá taky něco pěkného.

O hlasy pro sebe vás žádat nebudu. Jednak mi je slíbíte a pak tam stejně dáte Bílou, případně Stalina, jen ne mě, a potom, pořád je tu naděje, že se národ vzpamatuje a dá mě na čtvrtý flek za svatou trojici.

Do které samozřejmě patřím místo Havla, ale to halt musí ukázat až historie.

Teda budoucnost…

P.S.: Celá taškařice je samozřejmě jenom recesistickou akcí, která nemá s magistrátem nic společného, ale prosím, nikde to neříkejte, baví mě, jak celá hokejová rodina zuřivě hlasuje a zakládá na to facebookové skupiny…

Mohlo by vás zajímat

Další články