Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Frackovo okénko: Jestlipak otloukánek Roman Vojtek ví, odkud fotografové vědí, kdy půjde z "rodinného" domu?

Zvláštní, jak fotografové vědí, kdy Roman půjde. Tereza je venku samozřejmě taky náhodou. Nikdo tu nedemonstruje kompaktní rodinu? Jistě, Tereza je v tom nevinně a oni tam číhají celý den! A může ze to Roman, kterému to vytýká!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
"Roman Vojtek je doma s rodinou, podívejte!" Hlásají titulky bulvárů a zejména jeden je poslední měsíc tak dobře informován o dění u nejsledovanějšího "páru" v zemi, že by jeden řekl, že ho nosí Tereza, už brzy zase Janoušová, v kabelce. Jako by tam měl Blesk (přeji mu ji) svou vlastní kapsičku a do toho ještě majitelka kabeličky sázela kosti z panského stolu Jirkovi Čeladníkovi ze Super.cz..

Nesčetněkrát jsem rozbil manželství nevěrníkovi, který si myslel, že to má zařízené chytře. Diskrétní milenka, která respektuje jeho manželství a rodinu, a nic netušící manželka.

Pěkné, jenomže milenka vždycky kecá a nakonec přijde na elegantnější způsob dosažení svého cíle - informuje bulvár. Pár milenců je načapán, ona z obliga, vždyť celebrita je tu on, kterému se souběžně hroutí manželství a... Každá, i ta nejblbější bokovka celebrity, která to s útokem na post jedničky myslí vážně, na to nakonec přijde! Bulvár!

Ženy zneužívají ve svodech, tahanicích o děti, likvidacích manželek milenců bulvár odjakživa. Nechápali byste, jak mě respektované umělkyně ukecávaly a často také lehce ukecaly, abych v době rozvodového řízení a svěřeneckých nechutností trošku natřel manžílka, čím platí, je jasné a sex to fakt není, i když i to jsem kdysi zažil.

Roman Vojtek není naivní a udělal něco, čehož účet předem znal, soukromý, ekonomický, mediální...

Na včerejších snímcích jeho odjezdu z domu, který se zavázal nechat manželce, už to zase - ne poprvé - vypadá, jako by dostal rozum a k sani se přeci jen kvůli svědomí vrátil.

Nevrátil! Jsem si tím jist jako ničím. To jen pomáhá, jak může, a chová se jako gentleman, kterým vždycky byl a je. Že ho tam vyfotí bulvár, považuje za daň. Ostatně stojí tam určitě celý den, čemu se divím.

Ale hovno. Roman to musí tušit.

Koordinoval jsem foťáky. Přeci tam nebudou čumět dva dny v kuse ve dvou až třech, nastavení ze dvou úhlů a chcát do pytlíku s tím, že ten třetí jezdí pro jídlo k benzínce. Jo, tak se číhá, když jde o unikátní věc, jako je tato, nebo když…

Když nejste s jedním z objektů domluvení, kdy tak asi zhruba co se bude dít. Podívejte se ještě jednou na tu scenérii. Roman nakládá dceru, pak poslušně cupitá s kojencem v sedačce a starostlivá maminka Tereza před domem celou idylu pozoruje.

A potom u toho auta, jak všichni semknutí organizují cvrkot na parkovišti. Dokonalá rodina.

Od které Roman z jistě racionálních důvodů s nejtěžším srdcem svého života nedávno odešel

Roman Vojtek není doma s rodinou v pravém slova smyslu.

To by si jen tutově "někdo" přál, aby to tak v lesklých časopisech a na internetu působilo...

Tereza?

No tak dobře, bulvár!

Oba?

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy