Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Honzo Krausi, to nebyl rozhovor, ale prasárna a kulka do zad ze zálohy!

Sisa se v rámci možností držela, ale neměla šanci. Měl bych tleskat,
protože je to Sisa, ale tomuhle se tleskat nedá.
Zdroj: YouTube

Jenda Krausů (60) si do studia, zřejmě to po něm chtěli, nevím, pozve afektovanou Sisu (48) a naloží jí tak, že se Čecháček u bedny nad tou slovenskou grilovačkou div nezalkne smíchy.

Taky bych se měl smát, ostatně Sise dávám čočku sám, ale když na to vtipně zareaguje a ukáže nadhled na eXtra.cz stejně jako posledně, dostane objektivně šanci. Jsme nezávislé médium a já se mohu kurva plést.

Kraus Sklovské šanci nedal. Naopak. Vytrestal Primu – která s ním, prý, údajně, jedna bába povídala, aktuálně tajně jedná o nové smlouvě – nevídaným způsobem, a to opakuji pro sichr, prý, údajně, jedna bába povídala, na rozdíl od brzy platné nové smlouvy, v té staré nemá povinnost akceptovat měsíčně jednoho dva hosty na přání televize.

Na rovinu, technicky vzato, měl Sisu v rámci selfproma a dobrých interních zvyků když ne adorovat, tak alespoň nechat odejít totálně nezesměšněnou jak zmoklou slepici, které namísto posledního cigára rovnou podle vpálil kulku do hlavy, a to ze zálohy a nečekaně. Afektovanou a zjevně nesoudnou porotkyni X Factoru, a tedy kolegyni, zesměšnil tak, že počůrat jí hlavu a hajlovat při tom by byl slabý odvar toho, co předvedl.

Záměrné matení, kladení pastí, urážky ženy jako takové, honění si péra na hostovi, který se nemůže adekvátně bránit, protože to neumí a útok takového rozsahu ani nečeká, v televizi, která ani nechtěla víc než standard a drobnou výpomoc, která mu její pozvání nenařídila…

Primu a pěnici cvičila i pošahaná Simona Matásková, z Matáskova odchodu pološílená dramaturgyně, která podraz netušící Sklovskou (podle mých informací přijela na otočku jen kvůli natáčení ze Slovenska) naláká na to, že v pořadu zazpívá, což se vzápětí stalo (tady je důkaz), a následně píseň z pořadu vystřihne, aby jako Slovena viděla, že na pomatenou šéfredaktorku časopisu Moje psychologie (!?) a Jeníčka Krause je i Prima krátká, když jde o porovnávání si penisů a grilování vlastních lidí.

Když Kraus 3× zkusil nedávno vyprovokovat hosta Petra Čtvrtníčka sprosťárnami směrem k bulváru, ten na něj nereagoval. Je chytrej. Když následně zbytečně ostrý útok na mou branži deník Blesk oplatil útokem na Krause, v interním sporu kopala televize za svého moderátora. Byl to risk, ale v rodině se to tak dělá. A když má Kraus taky jednou přivřít oko a být vtipnej a místo ostrými (kterými, by the way, dávno příliš nepálí a na sledovanosti je to vidět) pálit jen do kolene, a ne n srdce, nastříká Jenda instituci, která ho platí, doslova sperma do ksichtu a ještě si dá zbytečným podrazem ve střižně druhé kolo, protože jeho skalní se budou chechtat blběně z východu a Prima mu tutově tu smlouvu stejně prodlouží, a navíc si na něj nebude příště dovolovat diktátem, i když má akceptování toho ve smlouvě.

Měl jsem nedávno na Nově v živém vysílání Felixe (70). Přišel do přímého přenosu lhát v kauze „Kokot Gott?“, kterou eXtra.cz otevřelo, a Slováček zřejmě až na místě zjistil, že show moderuje šéfredaktor onoho webu a autor článku, který ho tam přivedl. Krom toho mě a týdeník Spy v jiném sporu žaluje o nesmysl za PRAVDIVÝ článek. Dost důvodů pro to se na něm pohonit. Nova se mě jedním dotazem ujistila, že budu fér, co se privátních sporů s hostem týče, a já jedním pohledem ujistil Novu, že pokud na mě Felda něco nezkusí, nechám ho to tam odkecat, když už má ty koule. Ne, to není frajeřina, to je standard. Felix je k smíchu, všichni včetně Gotta stejně vědí, jak to bylo, ostudy už má dost a s hostem jednáme v sekci zpravodajství, pod kterou Prásk! spadá, vždy uctivě a fér. Dostal tři otázky na tělo, odpověděl lží, ale odpověděl, pobavil a šel. Přivést mi tam slovenského porotce Hlasu a já z něj udělat kriploidního amatéra z východu, který dostane deset kopanců a nádavkem ještě kulku do hlavy od vlastní televize na place i při střihu, ani ten pořad nedomoderuji do konce.

Jenomže jak na eXtra, na domácím nezávislém písečku řádím a platí tam i má pravidla, na Nově ctím ta jejich, ne novácká, ale televizní, korporátní, obecně samozřejmá, profesionální, automatická.

Honzo, dík za lekci, jak se nemá profík chovat a jak vypadá amatérismus nejvyššího kalibru. Jo, tykám ti, protože lidem, co dělají bohapusté prasárny, navíc do vlastních řad, já tykám.

Ty si užij další jednání o nové smlouvě na tvojí show. Nasrals je, Honzo, jsem si tím jistej. Jo, říct pár plků jako ty tu ubohou, zmatenou, bezbrannou naivku tě asi nechají. Ale tu písničku o svých nových, výhodných podmínkách, tu tam, ty blbče, i když ti to nakonec okleštěné podepíšou, odzpíváš do zdi.

Jako když prase kvičí na porážce a poslouchá jen pobavený personál jatek.

Jako Sisa ve tvé show.

Související články

Další články