Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Frackovo okénko: Hokejový reprezentant Erat se rozvádět nebude! Víte, proč nemůžu napsat, že to víme první?

Kopačka Jan Štohanzl možná ještě neví, že už nechodí s modelkou Lucií Blahovou, která zřejmě neodolala pokušení a zkusila nad ránem po vzoru Diany Kobzanové zlomit v soukromí Martinam Erata k celožitovnímu vztahu plnému zlaťáků.
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Lukáš Větrovec
+ Další 2 fotografie
"Víme první: Eratovi nevěra doma projde!" Tak nějak mohl vypadat titulek dnešního ranního "otvíráku" na eXtra.cz, kdyby neměl brzdy, které mi brání být k vám, kteří mě živí, neupřímný déle, než je nutné. Pochopte, v tomhle okénku s vámi mluvím naprosto na rovinu. V běžném článku pro široké čtenářstvo eXtra by to nešlo. Zákon branže, specifika řeči bulváru. Ano, Erat je doma, rozvod, už si balí kufry, to je třeba psát. Ale myslet si můžu něco jiného. Horší to je, když něco vím na tuty. Třeba to, že Erat se rozvádět nebude.

Ví to nejen bulvární pisálek z eXtra, ale ví to i on, a co je nejsmutnější, ví to i paní Věra Erat Vsadil bych na to krk, neb to ví každý, kdo se nad tím zamyslí trochu zeširoka.

Ve věčné hře na beckhamovská manželství (byť u Beckhamů ona dře taky) platí mezi sportovci a krasavami z přehlídkových mol prvních pět let manželství často ani nevyřčená základní pravidla.

ON si platí za kozatou MILF svých dětí, co pečuje o rodinný krb a neudělá z něj paroháče před kluky v kabině, ONA pokud možno neřeší, k čemuž jí ale on nedává důvod. V praxi to vypadá tak, že on není Erat, aby si vlekl píchání domů za bílého dne s rukou na jejím zadečku, a ona není Patrasová (59), aby okolo protějšku vytvářela policejní síť a projížděla mu mobil. Ona ví, že on sem tam někde něco řízne a snad s kondomem, a on tuší, že ona tuší, ale miliarda je miliarda, a tak pokud ji vyloženě nezesměšní medializací nevěry, budou takhle žít až do smrti, pardon, až do chvíle, kdy ho jedna z predátorek z Kozího plácku dostane na lásku od rodiny, samozřejmě za použití bulváru, takhle to tyhle holky dělávají odnepaměti.

Paní Věra Erat je krásná, má s bezmozkem dvě děti a je zajištěná do konce života, stejně jako její děti mají postaráno o prestižní americké univerzity s potenciálem následného doživotního nicnedělání, budou-li chtít.

A Erat je opravdu od včerejška nasraný, citace jeho kámoše hokejisty v dnešním dopoledním článku fakt smyšlená není. Jenomže on není nasraný na sebe, že selhal, hihi, on je - a to je na tom to nejsmutnější - nasraný na bulvár, kvůli kterému je teď nasraná žena.

Kdysi byla dlouhodobě mezi modelkami terčem výsměchu modelka Klára Medková, kterou snad fotbalista Radek Kováč podváděl už při prvním rande, od kterého všechny průšvihy z Kozího plácku řešil podle legendy kabelkou, takže Medková jednoho dne pochopila, že její chlubení se novými kabelkami ostatním modelkám, které ještě "neklofly", je dost kontraproduktivní, neb je pro smích, a to i v případech, kdy jí fakt kopačka koupil kabelku jen tak, a ne kvůli pátečnímu přejití na červenou. Když už ta nebohá dívka směšnější a poníženější být nemohla, nechal se Kováč během tahu natočit s redaktorkou deníku Aha! převlečenou za zlatokopeckou dylinku, kterak po ní žádá orální sex. Medkové za tuhle ostudu kabelka nestačila a jako odpustek se stala manželkou a maminkou, no prostě paní Erat.

Žijeme jen jednou a těm holkám to za to stojí. Já bych tohle předvedl své chudé, ale hrdé dívce z Moravy a dnes mé paní a matce svých dětí jenom jednou. Ne úlet na hajzlu s Mesarošovou, ale veřejné ponížení. Odešla by okamžitě, i kdybych byl Erat, protože nejsme Beckhamovi.

Protože u nás se nevěra nevykupuje kabelkami a ona není někdo, kdo by si nevážil sám sebe, a já nemám vyděláno v Nashville Predators a Washington Capitals 610 milionů babek.

Martin Erat ano. A proto se paní Věra rozvádět po včerejším průšvihu nebude.

Ví to nejen bulvární pisálek z eXtra, ale ví to i hokejka a ví to i paní Eratová, která určitě nemá to, co já. Pocit, že je v manželství doopravdy šťastná. Ale zase bude brzy mít něco, co já určitě ne.

Novou kabelku.

Jsi hokejista NHL, poznal ses v textu coby potencionální adept skupování kabelek a nechceš dopadnout třeba jako Michael Frolík po diverzní akci Diany Kobzanové? Prostuduj si náš návod, jak se nenechat sbalit od zlatokopky Zachránil už mnoho hokejek, pomůže i tobě

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy