Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: 5 věcí, které se určitě stanou na pohřbu Ivety Bartošové!

Ivetě připravili hodně netradiční pohřeb. Komorní, tajný, jen
v rodinném kruhu a s tisícovkou čumilů za plotem.

Iveta je mrtvá a s tím se nedá nic dělat. Stejně jako s tím, že na pohřeb naší bývalé bloggerky nebude moci naše redakce, která by se tak ráda se spolupracovnicí a kamarádkou rozloučila. Protože jsme hrozně naštvaní, že je pohřeb neveřejný, za což mohou nechutné konkurenční bulváry, které na Ivetě parazitují i po smrti, dovolili jsme si alespoň představu, jak to tam celé bez nás, jejích opravdových přátel, bude v pátek vypadat.

1. Vstup do VIP bude jen s páskou

Akce bude přístupná jen nejbližší rodině a příbuzným označeným zlatou páskou do VIP sektoru hlediště krematoria. V další uzavřené a ohrazené zóně sálu označené cedulkou NIP (not important person) a přístupné pouze po prokázání se nějakým falešným dokumentem se budou nacházet Josef a Jan Rychtářovi. V rohu bude ještě zřízena malá modlitebna s krucifixem, kde se bude rodinou najatý jáhen modlit za to, aby se nedostavil poslední oprávněný host, exmanžel zesnulé Jiří Pomeje.

2. Venku budou nepokoje mezi pořadateli shromáždění

Na ulici před areálem dojde k nepokojům mezi organizátory šestnácti doprovodných akcí pohřbu, které se budou navzájem rušit a do prostoru se nevejdou. Happening bude pořádat fanklub Bartošové, antifanklub Bartošové, hrabě & král Europalet I. budou pořádat akci proti týrání žen hned vedle hokejky Jardy Bednáře, který bude rozdávat letáky na podporu týrání žen, modlit se chystají před krematoriem se svou sektou léčitel Saavedra a také Vesmírní lidé Aštara Šerana, kteří spolu s Českým svazem ufologů přichystali vzpomínkovou akci na Ivetin únos mimozemšťany. Povolení ke shromáždění získali v místě na den pohřbu i Syndikát novinářů (bude vybírat na brzy hladové pisálky o Ivetě) a horníci z OKD, kterých se funus netýká, ale už prý nevědí, jak o sobě dát vědět. Na místě budou také stánky s drobným občerstvením a pouťové atrakce, neprošel pouze party stan značky Jägermeister, kde se měl zdarma podávat welcome drink. Akci z centrálního jeviště moderuje Zdeněk Podhůrský, půlnočním překvapením bude strip show přítelkyně Macury – Vlaďky Šulekové.

3. Média se poperou mezi sebou a pak s hercem

Dojde k řadě potyček mezi ochrankou pohřbu a fotografy na stromech, v podzemních krytech i těmi, kteří se pokusí dostat dovnitř v přestrojení za katafalk nebo věnec. Rozruch vzbudí i sestřelení dvoumístného motorového rogala pilotovaného dvojicí paparazzi legend Martin Kudrát – David Hykl, kteří nakonec nouzově přistanou na rovince u stanice metra Želivského. Nejagilnější bude Josef Rychtář, který před pohřbem opakovaně nařkne média z neuctivosti a hyenismu, aby po obřadu uspořádal improvizovanou tiskovou konferenci, kde ukáže nějaké další Ivetiny posmrtné vzkazy a materiály, údajně má dojít i na další dva dopisy na rozloučenou, jeden pro Třísku a druhý pro Sagvana Tofiho, psaný prý Ivetou v březnu, ale zjevně datovaný Rychtářem na Tři krále v úterý.

4. Den nato zkolabuje ZSHMP

Když si policie, městská policie, armáda, Lidové milice a hasiči po zvládnutí pěti tisíc čumilů a aktivistů ve dvě ráno, po oficiálním ukončení akce, konečně bude moci oddychnout, že je to za nimi, přijde za svítání peklo pro záchrannou službu, která podobně jako v ostatních krajích zkolabuje po hromadném výjezdu sto devadesáti sanitních vozů, které se mezi sedmou a osmou ráno rozjedou po Praze řešit amputované nebo lidově řečeno utrhané ruce trafikantů, u kterých lidé během dvou hodin od vypnutí rotaček rozeberou sedmdesátistránkový pohřební speciál deníku Blesk, který pro velký úspěch zopakuje to samé v úterý speciálem k ukládání Ivety do hrobu Pepy.

5. Média veřejné služby projdou coming outem

Veřejnoprávní média se pokusí akci v rámci možností ignorovat, ale nakonec to pod tlakem nepříčetných diváků a posluchačů vzdají. Česká televize na dvě hodiny přeruší vysílání ČT24 kvůli mimořádně zařazenému přímému přenosu z akce, ze kterého budou navíc dva půlhodinové živé vstupy z pohřbu do přímého přenosu hokeje ČR – Slovensko na ČT4 Sport, jehož třetí třetinu uvidí diváci až ze záznamu. Na radu pro rozhlasové a televizní vysílání následně nepřijde ani jedna stížnost sportovních fanoušků, protože žádný z nich skandál nezaznamená, protože se budou dívat místo hokeje na čtyřiadvacítku. ČRo1 Radiožurnál bude odolávat nejdéle, ale při finále obřadu, kdy bude na pozadí bitky Macury a Rychtáře zajíždět rakev za oponu, to ředitel Jan Pokorný nevydrží a místo zpráv ve tři na patnáct minut přepojí do Strašnic, aby se následně omluvil posluchačům, kteří ho budou chtít lynčovat za to, že nepřepojil už ve 14:50. Ještě dva dny po pohřbu Džambulky nebude většina Čechů a Slováků vědět, jak skončil hokej, zato budou všichni do detailu vědět, jak skončila Iveta.

Související články

Další články