Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: 5 důvodů, proč si divák radši pustil monoskop než VyVolené…

Vladko má svůj svět a Prima FTV taky. A svůj svět má i televizní divák
a ten jeho se s tím primáckým poslední dobou nějak neprotíná.
Zdroj: Prima FTV
+ Další fotografie
  1. Divák se musí s hvězdami reality show identifikovat, což by rád udělal, kdyby se v nich vyznal a nebylo jich čtyřiatřicet, z nichž některé soutěží, některé jsou jen jako hosté, u některých se ukáže až časem, že soutěží, u některých až časem, že nesoutěží, a u některých, že sice jako soutěžily, ale ve skutečnosti nesoutěží.
  2. Divák v Duelu pošle někomu hlas, protože mu fandí nebo proto, že si přeje, aby vypadl jeho sok, který je dle diváka kokot. Tím, že imbecilní vedení show po několika týdnech vypadlíka do Vily vrátí, dělá televize kokota z diváka a ten je fakt za kokota nerad.
  3. Divákovi nevadí lehký chaos a anarchie, ale má rád jasno a přesně daná pravidla. Ve VyVolených nejen že neměl ani jedno, ale navíc tušil, že v celém systému soutěže už se nevyzná ani samotná televize, která ji vysílá, což je ještě smutnější než Vladkovy vzpomínky na drsné dětství, a to je co říct!
  4. Divák pošle esemesku, proč ne, ale musí mít pocit, že ta má nějaký smysl, který ztrácí ve chvíli, kdy je každému jasné, že o tom, kdo rozhoduje, kolik kdo dostal SMS, evidentně nerozhoduje divák, který by VyVoleným v této věci nevěřil, i kdyby u toho počítače, co to vyhodnocuje, sedělo deset státních notářů. Divák tak nejenže nepošle SMS, ale příště už se ani nedívá, zatímco Prima mezitím vrací do Vily někoho, kdo měl vypadnout, aby bylo veselo a divák, který už je jinde a nikdy se nevrátí, se díval dál.
  5. Reality show může být přehnaně kontroverzní, může být blbá, může být dobrá, ale nepřehledná, může být skoro jakákoli, jen nemůže být směšná. Směšná tak, že z ní mají srandu nejen diváci a „zapšklí novináři v žoldu Novy“ (jak je zván autor tohoto textu), ale dělají si z ní prdel už i novináři, kteří o ní musejí psát hezky, protože tu je barterová dohoda s Primou. Taková reality show je na ručník. Který mimochodem právě házejí do ringu VyVolení. Co bude dál, těžko říct, ale kuloáry jde zvěst, že se chystá dvojka Hotelu Paradise…

Související články

Další články