Milý pořadateli Českého slavíka Mattoni 2014, drž se těchto pěti bodů a bude ti lépe, věř mi!

1. Mysli na to, že Ivana má fór!

Vole, nenech jako letos řádit moderátora jako černá ruka. Ivana Gottová není jen ochechule z Opavy, co zblbla Karla a od té doby všichni včetně jeho tvorby a mediálního obrazu trpí. Ivana je někdo, kdo jde přebírat cenu. A někdo, kdo je víc než moderátorka, dramaturgyně, tisková mluvčí a otrokářka. Ivana je také komička a jako taková má připravený fór, tak jí ho nech říct, a ne že bude mít navrch spíkr! Uvědom si, že Ivana asi začne brzy také zpívat a jednou může přebírat cenu sama za sebe!

2. Nevpouštěj Zaňáka juniora!

Nechceš-li, aby si z tebe zase dělali všichni srandu a polovina výstupů z akce nebyla o kokotismu, dej podepsat příští rok Lucii Bílé klauzuli o tom, že v žádném případě nezaplatí mladému žádný styling, aby zase nebylo haló.

3. Nezneužívej Ivetiny abstinence!

Ty kujóne, že tys letos pozval nenominovanou Bartošovou jen proto, aby udělala nějakou ostudu a bylo veselo. Nedělej to už! Chceš zase, aby se ztrapnila svou nějakou dobu už trvající střízlivostí a společenskou střízlivostí? Nechceš! Tak ji zvi, jen až bude zase na dně nebo nominovaná, což je ale vlastně kravina.

4. Jen obraz nestačí!

Je skvělé, že v době HD vysílání máme tak krásný obraz ze slavnostního večera. Jen prosím, vysílejte to i se zvukem.

5. Stačí

Bod 4. samozřejmě neplatí, připraví-li si Lucie Bílá zase nějaké diskohrátky, případně bude chtít vystoupit s nějakou peckou Lucka Vondrajda nebo Džambulka, Shimi, Kateřina Brožová…

Bonusový bod 6., týkající se zákulisí

A příště už žádné hádky vzadu o to, proč Ewa Farna vyžaduje tak širokou šatnu, že by se do ní vešli Alexandrovci i s rodinami. Prostě jí tu šatnu dejte i s tím rautem, co tam chce. A ne jako letos, kdy měla společnou s Maxim Turbulenc a ti se chudáci nevešli a museli se převlékat na chodbě!