Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: 10 největších hejtů, které mi včera přišly od bratrů ze Slovenska…

Tatínek je poloviční Slovák, většinu rodiny mám na Slovensku, miluji
halušky, nevíte, co proti mně ti lidé tam mají?

10. místo – Pán ještě neví, jak dopadne večer hokej

Ty kokot pojebaný český sa spametaj čo píšeš o Slovensku a o slovenskom hokeji!! Tebe by trebalo dobre prijebať aby si sa prebudil! … Proč te máma nespolkla!! … Lutujem ludi v tvojom okoli!! Si len odpad a špina!! … Vaši hokejisti možu ist do piče lebo ani nevedia čo je to hokejka!

9. místo – Celá „kauza“ má rodinně-geopolitický pře­sah

Váš „redaktor“ Pavel Novotný robí veľkú hanbu jednak svojmu otcovi, jednak krásnemu odkazu zamatovej revolúcie a pokojného rozdelenia ČSR

8. místo – My že jsme šílení nacionalisté, co fašizovali? Počkaj mama, ja mu dam, kokotovi, toto nevydýcha…

Aký mala rodina Novotných v roku 1968 účet za plyn? Smrtiaco obrovský. (Moje teta Soňa, otcova sestra, zemřela v roce ´68 v osmnácti letech při výbuchu plynu v olomouckém bytě při zřejmě demonstrativním pokusu o sebevraždu z nešťastné lásky, pozn. aut.)

7. místo – Celý jaro v Soči je cinklý

Co idete oslavovat? Podplatenu vyhru? :DD Smiešny ste celý narod! Česko chodte do piče!! A tote vaše česke kurvy … ani cent by som im nedal bo piču maju jak kontajner rozjebanu!!

6. místo – Některé příměry sedí nejen na nás, ale i na Čehúnov

Ste banda nacionalistických dementov!

5. místo – Odepsali jsme, ať se pán nerozčiluje, a popřáli pěkný den. Odpověděl nesouhlasně…

Škaredý deň a ja sa budem rozčuľovať na to čo chcem.

4. místo – Bude vojna aneb Korespondence s celým národem

Dobrý deň, hovorím v mene celého Slovenského národa. Chcel by som reagovať na článok: 10 vecí, které nevíte o Slovensku: Divná země, co ji sfoukneme v hokeji jako svíčku! V tomto článku je dosť podnetov a dôvodov na to, aby sme Vás zažalovali za ohováranie, osočovanie a urážanie Slovenského národa a ďalej za osočovanie mena nebohého Pavla Demitru. Myslíme si, že Česi nie sú až tak sprostý národ, aby musel takto urážať iných ľudí. Ak chcete, aby sme bojkotovali proti Vám a podali na Vás oznámenie a prišli aj k Vám do redakcie nech sa páči, pokračujte. Ak nie, požadujeme stiahnutie článku z internetu a ospravedlnenie sa Slovákom. S pozdravom Slováci

Odpověď Pavla Novotného:

Ani tu piču!

Vzápětí přichází od Národa smrtící rozsudek, původní článek prostě rozdýchán nebyl a bude zle, hodně zle!:

Ak chcete mediálnu vojnu, máte ju mať!

3. místo – Zápas nedopadl podle slovenských představ, fakt to je cinklý a Klaus už není prezident, ale na Slovensku to nevědí, nebo že by kradl i Miloš?

Nič ine neviete len podplacať rozhodcov … ako sa hovori hlupy maju štastie a presne to sedi na vas čechov! … tento zapas bol skorumpovany lebo vam rozhodcovia nadrziavali! … neviete hrat spravodlivo! … a aspon nemame prezidenta kleptomana;)

2. místo – Chtěl jsem vám fandit! Teda původně!

Pred spoločným zápasom som samozrejme fandil Slovensku. Ale aj ak by sme prehrali, čo sa aj stalo, som plánoval ďalej fandiť bratom čechom. No po článku Vášho nedonoseného, predčasne porodeného redaktora, ktorého rodičia sú pravdepodobne súrodenci na Vás z veľkej výšky jebem

1. And the winner is – Kombinace frustrace, nenávisti k Novotnému, hyperposedlosti k odkazu Pavola Demitry a znalosti Novotného intimní hygieny

Ty jeden sockar! … Sereš si do huby! .. O Slovensku vieš piču holu! A nie každá slovenka žije v Česku lôebo vie že su tam nechutný, nadržaný a oplzli chlapy. A ku tomu my slovaci vieme čo je kvalitne porno narozdiel od vas čo pozerate ako sa jebe byk s kravou! A na vychod nenadavaj lebo sam si kokot vyjebany! Sa cudujem že ti da dakto zajebať jedine tak chlap lebo si gay!! A choď si oholiť kokot by tie chlpy su až na Slovensku!

P.S.:

Wikipedie – termín „ironie“

Ironie je literární nebo řečnická forma, která dosahuje zvláštní, často humorný účinek tím, že vyslovuje něco podstatně jiného než skutečně míní: může přehánět, zastírat nebo říkat přímý opak. Je na posluchači nebo čtenáři, aby si toho všiml a rozuměl podle toho … Ironie svou podstatou nutí čtenáře nebo posluchače, aby byl během četby nebo poslechu aktivní, aby přemýšlel a vybral si svou vlastní pozici v hovoru, často ve sporu … Principem ironie je zvýraznit absurditu toho, co je již samo o sobě absurdní nebo rozporné. Ironie vznikla převážně pro obohacení vyjadřovacích schopností a pro únik z uzavřenosti a přímočarosti. Její rozšířenost je dána i přirozenou vlastností člověka vidět směšnost v paradoxu a absurditě.

Související články

Další články