Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: 10 nejulhanějších frází, které celebrity rády říkají + výkladový slovníček pro ty naivnější z vašich řad…

Jsem Gábina Partyšová a svého Pepu jsem si tehdy nevyhlédla kvůli keši,
billboardům a cédéčku, ale pro prostou, čistou lásku!
Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

České celebrity se mnohdy snaží dychtivé čtenáře bulváru uspokojit frázemi, které mají k pravdě asi tak daleko jako Ornella Štiková (21) k doktorátu z chemie, ale čtenář to většinou netuší, a tak okamžitě začne závidět nebo přát neštěstí, aniž by tušil, že všechno je jinak.

Pro případ střetu s celebritním klišé jsem si dovolil připravit malý výkladový slovníček deseti nejčastějších plků, které slýchám po celou kariéru bulvární hyeny a obávám se, že ještě chvíli slýchat budu…

1. Rozešli jsme se jako přátelé

Rozešli jsme se jako nepřátelé, Itálie jako prase, kterou s námi prožíval celý barák a párkrát i nedaleká policejní služebna, nemluvíme spolu, ale po vzájemném zhodnocení intimních fotografií v mobilech a údajů z našich daňových přiznání jsme se dohodli přes prostředníka, že budeme novinářům, které uprosíme, aby o rozchodu napsali, říkat tohle, aby si ještě někdo nemyslel, že jsme snad měli mezi sebou rozepře.

2. Na akci vystupuji bez nároku na honorář, vždyť je to pro dobrou věc

Opravdovou charitu dělám jednou do roka a to musí Maxová osobně zavolat, takže jsem si vzal od pořadatele búra bez papíru a neochotně ten křest charitativního kalendáře odmoderoval, ale nechtějte po mně vědět, jestli to bylo na nemocný děti nebo chromý čokly.

3. Jako kapela si dáváme rok pauzu, chceme se soustředit na své sólové projekty a přišla i trošku únava materiálu

Nikdo s nikým nemluví, protože zpěváka zpracoval nový manažer, že má jet na sebe, a ne živit pět vyžírek, a zbytek kapely o tom věděl teprve půl roku předem, takže si krom podpory v nezaměstnanosti ještě nic nesehnali. Necháváme si tam zadní vrátka, až hvězda zjistí, že nejsou kšefty a manažer ji okradl, protože pak by se dalo možná něco vytřískat z comebackovýho turné, za které nám někdo třetí naslibuje hory a my se tak staneme zase kamarády do doby, než nás ten třetí okrade a náš zpěvák opět zjistí, že cesta z krize a mediální smrti možná vede přes nový sólový projekt.

4. Nikoho třetího v tom nehledejte, rozešli jsme se pro velké pracovní vytížení, neměli jsme na sebe čas

Velké pracovní vytížení ještě celebrity typu nás dvou nepotkalo, času jsme na sebe měli dost, on dokonce ještě na bejvalku a taky na tu hostesku, co jsem obě odhalila, jak jsem mu tuhle projela mobil. Ale to je fuk, stejně jsem ho dávno chtěla kopnout do zadku kvůli tomu rejžovi, se kterým ho rok podvádím.

5. Soustředění bylo super, holky jsou hrozně fajn, navzájem si v Miss ČR fandíme a pomáháme, nejvíc to přeju asi Andrejce a přítel nežárlí a drží mi palce!

Jen jsme tam všichni přijeli, nějaká svině, tutově ta rajda z Ostravy, mi ukradla boty, schovala šaty a nakukala Bakale, že spím s Boučkem, kterýho přitom mezitím sbalila ta blběna, co si celou dobu hrála na kamarádku a přitom spala krom Libora i s těma dvěma novinářema, co si je prej už vochočila. Do toho jsme se pohádaly kvůli volným disciplínám (11 z nás mělo původně v plánu tanec a ta zbývající tanec s hadem, tři si musely narychlo vymyslet něco jinýho, aby nás tančilo max. osm, nakonec se losovalo, ale to byl taky podvod), dusno se jinak dalo krájet už druhý den, kdy jsme točily medailonky a vyšlo najevo, že sedmička se před tím vyspala s režisérem, kterej jí ho pak natočil hezčí a slíbil, že i při přenosu se bude snažit, a taky nám mohl někdo říct, kdo je právě kdo, já to celý propíchala s novinářem, co říkal, že trochu dělá pro Super.cz, takže pohoda, ale moje jediná kámoška mezi holkama omylem první noc dala řidiči autobusu, který jí přitom tvrdil, že je předseda poroty.

6. Pořad mi nezrušili, jen ho dočasně pozastavili, a navíc mi nabídli nový formát

V televizním byznysu neexistuje nic trvalejšího než dočasně pozastavený pořad, takže mi to ty svině utnuly, ještě jsem se to musel dozvědět z bulváru, a jestli mi něco nového nabízejí, to jsem se chtěl dnes zeptat, ale na vrátnici už mi nefungovala vstupní karta a programový ředitel mi nebere telefon. No co, v nejhorším vezmu ten ekologickej čtrnáctideník na tý budějovický internetový kabelovce, co mi tuhle nabízeli s tím, že časem by mě možná zkusili v počasí.

7. Mám spousty nabídek

Nemám ani jednu. Říkám to jen proto, aby si ten, co by možná mohl nějakou špatnou mít, myslel, že mi něco lepšího nabízejí i jiní. Mít ve skutečnosti nějaké nabídky, tak o tom nemluvím před novinářem, podepíšu tu nejlepší a teprve pak to na sebe jdu prásknout bulváru.

8. Vzpomínám na to natáčení hrozně rád, byla tam skvělá parta a na place byla hrozná pohoda

Z natáčení té pohádky si pamatuju jen to, že tam byli od režiséra přes prince až po personál cateringu všichni teplí, teda až na za mnou dorazivší manželku, se kterou se tam nikdo nebavil a ještě jí nějaká kurva, zřejmě ten hajzl, co dělal klapku, nakukala, že jsem pro tu roli musel udělat víc než podepsat smlouvu.

9. Nebudu se k tomu vyjadřovat, nezlobte se

Všechny informace o krachu projektu jsem naprášil do článku já, ale výměnou za vynechání mého podílu na průseru jsme se domluvili s vděčným autorem textu, že tam napíše, že jsem (po tom, co jsem 3 dny jako nebral telefon) rezolutně odmítl cokoli komentovat s odkazem na kolegialitu a smluvní doložku o mlčenlivosti a pak jsem to bez rozloučení zavěsil.

10. Zvažuji žalobu, řekla bych víc, ale mám od právníka zakázáno se k tomu vyjadřovat do médií

Tak soudit se nebudu určitě, jednak nevím, jak se to dělá, a pak taky by se mohlo ukázat, že ten žalovaný článek na internetu byl pravdivý. A právník by mi určitě, jen by si to poslechl, nedoporučil o tom ve vlastním zájmu nic říkat, ale to mi těžko doporučí, když nemám ani na rohlík, natož na advokáta.

Související články

Další články