Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fracek Justin Bieber to už přehání: Poflusal souseda a vyhrožoval mu zabitím!

Jsem fakt drsnej, lidi.
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák a velmi drsný rebel Justin Bieber (19) se zase předvedl. Bohatá hvězdička si objednala nové ferrari. Jen co mu bílý skvost dovezli do jeho rezidenční čtvrti v Los Angeles, rozhodl se mladý drzounek nadupanou káru pořádně projet. Jako trasu si vybral právě obytnou čtvrť a slušně šlápl na plyn.

To se nelíbilo jednomu z jeho sousedů a pobouřeně Biebera upozornil, že takto tam jezdit nemůže. Na to se Justin příšerně rozčílil a začal souseda častovat sprostými slovy a odkázal ho do patřičných míst. Potom na něj plivl a řekl, že ho zabije. K fyzickému kontaktu ale, bohužel pro nás, nedošlo.

Očividně neurotický Justin opět nezvládl svoje emoční výkyvy. Není divu, premenstruační cyklus dělá s holkama divné věci. Ale je to škoda, rozhodně chceme umřít s tím, že jsme viděli kanadskou zpěvačku vřeštět a prát se. Nějak ale máme pocit, že kdyby se soused po Justině ohnal podobným gestem, jako když odháníte otravnou mouchu, asi by bylo hned po ní.

A proč se z flusání na člověka dělá takový skandál? Inu, ve Státech se na to dívají trochu jinak než my, ale asi bychom si z toho měli vzít příklad. Protože popliváním samozřejmě může hrozit nákaza, a je úplně jedno, jestli je vrchním plivačem Bieber nebo neznámý pokladač dlaždic.

Takže opatrně, Justíno!

Související články

Další články