zpěváka Justina Biebera (20) nás už jen máloco překvapí. Bývalý idol dvanáctek, kterého sláva semlela dokonale, se nám v uplynulých měsících stačil předvést jako kriminálník, toxikoman, vydržovatel lehkých žen, rasista nebo násilník a to všechno zvládal prokládat arogancí a spratkovstvím jemu vlastním.

Přesto kanadský hudebník nově udělal něco, co jsme od něho absolutně nečekali! Na Twitteru publikoval video, na němž se za své otřesné chování v poslední době omlouvá. Učinil tak po natáčení show Ellen DeGeneres, které se zúčastnil jako host.

Na zveřejněném videu se například doznává z toho, že není tím, za koho se vydává, a svým chováním se snaží pouze zastírat své skutečné pocity. Doopravdy prý není tak arogantní a sebestředný a záleží mu na ostatních. Přiznává také, že dospívat jako dítko zábavního průmyslu není jednoduché, a on si je vědom, že se v předchozích týdnech nechoval zrovna ukázkově.

Otázkou je, na kolik procent mu to můžeme věřit a na kolik můžeme odpočítávat dny dělící nás od jeho další frackovské vylomeniny. Úsudek necháme na vás.