Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Fracek Bieber zveřejnil video, na kterém se omlouvá za své spratkovské chování. Dá se mu to vůbec věřit?

zpěváka Justina Biebera (20) nás už jen máloco překvapí. Bývalý idol dvanáctek, kterého sláva semlela dokonale, se nám v uplynulých měsících stačil předvést jako kriminálník, toxikoman, vydržovatel lehkých žen, rasista nebo násilník a to všechno zvládal prokládat arogancí a spratkovstvím jemu vlastním.

Přesto kanadský hudebník nově udělal něco, co jsme od něho absolutně nečekali! Na Twitteru publikoval video, na němž se za své otřesné chování v poslední době omlouvá. Učinil tak po natáčení show Ellen DeGeneres, které se zúčastnil jako host.

Na zveřejněném videu se například doznává z toho, že není tím, za koho se vydává, a svým chováním se snaží pouze zastírat své skutečné pocity. Doopravdy prý není tak arogantní a sebestředný a záleží mu na ostatních. Přiznává také, že dospívat jako dítko zábavního průmyslu není jednoduché, a on si je vědom, že se v předchozích týdnech nechoval zrovna ukázkově.

Otázkou je, na kolik procent mu to můžeme věřit a na kolik můžeme odpočítávat dny dělící nás od jeho další frackovské vylomeniny. Úsudek necháme na vás.

Související články

Další články