Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fracek Bieber se chlubí fotkami z posilovny: Justine, tohle myslíš vážně?

Justinovo tělíčko dostává zabrat, ale poslední dobou jen alkoholem a
drogami.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Kanadská holka převlečená za dvacetiletého kluka Justin Bieber se stále snaží dokazovat, že je mužný chlap s pořádným knírem, pořádnými svaly a hlubokým hlasem, takže otravuje vesmír svými příšernými popovými šmírami, blýská se diamantovými náušnicemi v obou uších a ukazuje vlhkým třináctkám, známým jako Beliebers, na Instagramu své svaly.

Bohužel z toho akorát vychází zjištění, že Helena Fibingerová je větší chlap než on, protože ta aspoň nenosila make-up. Jussík samozřejmě ano.

Nedávno si byl zase zacvičit, tedy předstírat, že zvedá činky, což byla ve skutečnosti cukrová vata obarvená načerno, a udělal si z toho roztomilou koláž, aby už nikdo nepochyboval, že je z něj velký drsňák.

Samozřejmě všichni ostatní nabušenci ve stylu Dwayna Johnsona by se tomu mohli akorát tak ze srdce zasmát, navíc Justin čelí celkem vážnému podezření, že je závislý na steroidech a prozradili to na něj jeho bodyguardi, kteří už měli dost starat se o růžovou princeznu a chodit jí vyměňovat plenky, tak dali hromadně výpověď.

Bieberovi se poslední dobou moc nedaří, všude, kam se vrtne, má problémy se zákonem a lidé jsou na něj alergičtí. Jako poslední maják mu tak zbývá záchrana v podobě zfanatizovaných mladých holek, které velebí všechno, co udělá, takže je zásobuje fotkami, aby se na něj nezapomnělo. Umělecký svět by po něm moc neštěkl, zatím ho totiž dokázal svou hudbou jen zkazit.

Související články

Další články