Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fracek Bieber napadl dýdžeje, zavřete ho už někdo někam!

Kam s ním?

Milé Belieberky, je nám moc líto, že opět vnášíme trochu světla do vaší zaslepenosti.

Justin Bieber je rozmazlený fracek, co umí zpívat jen o trochu lépe než Lucka Vondráčková, a to vážně není nic moc. Sem tam se dobře pohne a možná nevypadá zle. Ale všechno ostatní stojí za staré piškoty Vlastíka Harapese.

Tentokrát se blbounek s IQ rozvařených bezvaječných těstovin předvedl v Jižní Koreji, když přišel za dýdžejem Michaelem Woodsem a uprostřed skladby ho nutil, aby začal hrát hip hop.

„Věc se má tak, Justin Bieber a jeho armáda svalovců z ochranky vpadli do mé kóje přímo uprostřed mého setu v Jižní Koreji a dožadovali se hip hopu. Takže jsem řekl Justinu Bieberovi, aby vypadl a oblíkl se, tak udělal podpásovku na mého manažera a utekl za bezpečnostní stěnu,“ popsal incident z klubu DJ Woods.

Svého kolegu podpořil kanadský DJ Deadmau5, který na svůj Twitter Bieberovi napsal: „Drahý Justine Biebere, prosím tě, mohl bys už sakra dospět? Do té doby si obleč tričko a drž se daleko od nočních klubů. Někdo by měl skočit Justinovi na pódium a říct mu, co má hrát. Omlouvám se ve jménu Kanady. Dal ránu kolegovi dýdžejovi, protože nehrál hip hop. Někdo by to dítě měl někam zavřít. Je mi to líto, ale pokud se mi ukážete před nosem, když zrovna hraju, a budete požadovat nějakou sračku, tak vás asi praštím do krku.“

Redakce eXtra.cz se naprosto nezávisle na tomto článku pídí po tom, zda vám ve sklepě ještě někomu nezbyly nějaké ty lahve s metanolem.

Související články

Další články