Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Fototapety květin: Na které se vyplatí vsadit?

Fototapety květin: Na které se vyplatí vsadit?
Zdroj: https://myloview.cz/
Fototapety

Milujete květiny? Aby ne! Vždyť dokážou dokonale oživit jakýkoli interiér. Jsou krásné, něžné, romantické, elegantní a fakticky sluší jakémukoli prostoru. Dopřát si je lze jak ve fyzické podobě, tak samozřejmě na různých obrazech a fototapetách. Právě ony jsou k dispozici v neskutečném množství různých podob. Vybírat můžete rustikální, jemné, rafinované či neskutečně barevné varianty, které vzhledově v žádném případě nemohou zklamat. Tak jako tak, každá místnost snese úplně jiný motiv. I proto není od věci podívat se na ty nejznámější, které mohou v interiéru vypadat skutečně skvostně. V následujících řádcích se zaměříme právě na fototapety květin, jež se hodí do konkrétních pokojů.

Tulipánové koupelnové variace

Koupelna je doslova rájem pro krásné květinové vzory. Své místo si tady fototapeta květiny může najít třeba v podobě krásných tulipánů. Vždyť právě ony jsou jakýmsi nevinným symbolem jara a krásné přírody plné nádherných květů. Vybrat si z elegantních tulipánů není problém. Velmi pěkně působí kytice plná pestrobarevných kalichů. V pozadí sice převládá zelená v mnoha odstínech, nicméně určitě za zmínku stojí i barvy samotných květin. Především bílá v kombinaci s tmavším pozadím a zmiňovanou zelenou vypadá skvostně. Všechno ještě podtrhne nádherné stínování květin. Stačí už jenom koupit krásnou vanu, sprchový kout a jít na věc. Mimo jiné se tulipány jako vzor prosazují i v různých wellness centrech a spa.

Rozkvetlé pivoňky v obývacím pokoji

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny

Moderní květinové vzory si zaslouží bezesporu také obývací pokoj. Ten můžete díky krásným květinám parádně oživit a dám mu punc skutečné originality se vším všudy. Vynikající volbou jsou zejména pivoňky. Tyto vcelku masivní květiny na sebe stoprocentně upoutají pozornost a můžete si být jistí tím, že zaujmou. Především variace zelených rostlin s růžovými květy na černém podkladu je hodně zajímavá. Fototapeta květiny v této podobě se stane jakýmsi ústředním motivem, jenž stoprocentně stojí za to. Mimo zmiňované barevné odstíny hraje velmi důležitou roli také elegantní bílá barva, již nejde v celkové kompozici přehlédnout.

Akvarel do ložnice? Proč ne?

Fototapeta na zeď květiny ještě v mnohé oživí. V různých kombinacích vypadají opravdu náramně.Jen namátkou vybíráme květiny v akvarelové variaci. Na modrém podkladu připomínajícím nebe se můžete setkat s barevnými kvítky jež nádherně s touto blankytnou barvou kontrastují. V ložnici lze tímto způsobem vytvořit opravdu živé prostředí, které se prostě a jednoduše musí líbit. Květiny přitom nemusejí mít tradiční tvary, ale stačí je pouze naznačit. Ostatně je to právě ložnice, kde by se vaše fantazie měla maximálně rozvíjet. Myslet tady skutečně můžete úplně na všechno, co vás aktuálně zajímá.

Elegantní dekorační motiv do jídelny

https://myloview.cz

I samotná jídelna si zaslouží krásnou fototapetu třeba s motivem nějaké zajímavé květiny. Vždyť v jídelně se schází většinou celá rodina a prostředí by tomu mělo dokonale odpovídat. Záleží jen na vás, jaké květiny zvolíte. Nemusí být ale nijak zbytečně křiklavé. Klidně vsaďte na nádherné motivy červených květin, které budete kombinovat se zelenými stonky. Bílý podklad je pro takovéto variace jako stvořený a vy si budete moci libovat v tom, jak celá kompozice nakonec vypadá. Harmonii jídelny to bezesporu nijak nenaruší. Naopak dojde k zútulnění celého prostředí.

Pampelišková nostalgie do předsíně

Takové pampelišky nepatří zrovna mezi květiny, které by se z hlediska svých vlastností zahradníkům zrovna dvakrát líbily. Přesto vzhledově rozhodně nezklamou a vypadají krásně v jakýchkoli podobách. Důkazem může být i tapeta 3d květiny. Pampelišky jsou nádherné hlavně v detailech v momentu, kdy odkvétají. Takzvaní dědci, jejichž součástí jsou malé padáčky, dokážou v každém pohledu zaujmout. Výborně působí třeba ve větru. Jinak se ale můžete dívat na detail odkvetlé pampelišky s tím, že v pozadí bude nějaký jiný přírodní motiv. Kombinace šedé, bílé a zelené barvy vypadají náramně a nezapomenutelně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy