Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Muradov po pěti letech prohrál: Partnerka Monika Bagárová mu poslala dojemný vzkaz

Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Zdroj: Se souhlasem UFC / Se souhlasem M. Bagárové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
ufc

Tentokrát to nevyšlo. Uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov (31) ve čtvrtém zápase UFC prohrál, jeho soupěř jej v druhém kole uškrtil.  "Žádné výmluvy, soupeř byl lepší a dnes vyhrál," vzkázal Muradov po boji. Jeho největší opora, partnerka Monika Bagárová (27) s dcerou Ruminkou, mu poslala krásný vzkaz plný podpory: "Je to náš hrdina."

Uzbek Makhmud Muradov má za sebou svůj čtvrtý zápas v elitní soutěži smíšených bojových sportů organizace UFC, který v neděli poprvé prohrál. V Las Vegas jej přemohl ve druhém kole soupeř Gerald Meerschaertov na škrcení. Porážku navíc poznal poprvé od roku 2016, pět dlouhých let tak byl neporažený bojovník, který posbíral čtrnáct výher, většinu na K.O.

Makhmud Muradov po napínavé bitvě sdílel svým fanouškům vzkaz, kde uznal, že byl jeho soupeř tentokrát silnější. "Žádné výmluvy, soupeř byl lepší a dnes vyhrál. Všem vám moc děkuji za podporu. Vrátím se silnější."

Je to náš bojovník, náš hrdina

Makhmudovi vyjádřili po prohraném zápase podporu nejen jeho kolegové bojovníci, ale také mnoho dalších lidí, kteří jeho cestu sledují. Jednou z největších mu však zajisté byla ta od jeho partnerky, zpěvačky Moniky Bagárové a malé dcery Ruminky, pro které bude vždy hrdinou, a zápas Monika sledovala se zatajeným dechem.

"Hlavně že se nám táta vrací domů zdravý. Je to náš bojovník, náš hrdina. Miluji ho," napsala Monika na své sociální sítě.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy