Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fotografové vedou válku s Vilhelmovou: Po Andělech dosáhla nenávist vrcholu!

Teď jdeme MY!
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Chápeme a máme porozumění pro těhotné ženy, ale trochu rozpačití jsme z chování herečky Tatiany Vilhelmové (34) a jejího partnera Vojty Dyka (27). Oba se zúčastnili předávání hudebních cen Anděl 2012, kde Vojtěch získal cenu zpěváka roku. Co poté ale pár, tedy spíše jeho těhotná polovička, předváděl při odchodu z Průmyslového paláce, nechápal nikdo, kdo byl v tu dobu na místě. Umělci kovaní v šoubyznysu museli přece na oficiálním předávání cen předpokládat, že budou pod palbou blesků přítomných fotografů.

"Respektovali bychom, že je Táňa těhotná a rozhodně se na ni nevrhali. Ale to, co předváděla, bylo nepochopitelné. Když odcházeli ze sálu, museli všichni fotografové rychle zády utíkat ke dveřím, abychom jí uvolnili cestu. Málem jsme se přerazili. Tváří se, jak všechny kolem ignoruje, ale proč potom na takové akce chodí? My také děláme jen svou práci," řekl eXtra.cz jeden z fotografů, který byl na přenosu.

A jedna z novinářek se přidává: "Ta chůze s tím arogantním výrazem a pohledem jak páv byla opravdu strašná."

My si v redakci eXtra.cz také říkáme, zda má opravdu tohle pozérství smysl? Ještě dobře si pamatujeme doby, kdy Vilhelmová začínala jako tanečnice v klubu Radost.

Související články

Další články