Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fotografka se pokouší prolomit tabu kolem kojení na veřejnosti. Podívejte se na 5 jejích snímků

Staciina nejoblíbenější fotografie.
+ dalších 1 fotografií

Unikátní kolekce fotografií se snaží prolomit tabu, které stále panuje kolem kojení dětí na veřejnosti. Sérii nazvanou „Kojení v normálním životě“ nafotila Stacie Turner z Connecticutu.

„Začala jsem s tím asi před pěti lety. Připadá mi, že řada lidí pořád vnímá kojení na veřejnosti jako něco nenormálního. Rozhodla jsem se, že se to pokusím změnit,“ uvedla matka sedmiletých dvojčat a striktní zastánce kojení.

Na jejích snímcích tak můžete vidět matky, které kojí své děti na lavičkách v parcích, na hřištích nebo v obchodních domech a dalších veřejných prostorách. Ona sama má nejraději fotografii, kterou jsme umístili do záhlaví tohoto článku.

„Myslím, že je skvělá. Moje dobrá kamarádka Heidi seděla na zemi v parku, jedno dítě kojila, druhé uklidňovala a třetí je u toho fascinovaně pozorovalo. Takhle to vypadá, když vyrazíte ven s několika malými dětmi a každému z nich se snažíte věnovat dostatek pozornosti,“ komentovala ji s úsměvem Stacie.

Mohlo by vás zajímat

Další články