Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fotografie z exotických míst: Očekávání versus realita. Jak si lidé upravují svoje fotky z dovolené?

Také používáte k úpravě fotek filtry a Photoshop?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
Cestování se pro mnoho lidí stalo v poslední době velkým zklamáním. Těšíte se na nádherné pláže, přírodu a místo toho je všude hodně turistů a ani památky už nevypadají tak, jako jste je viděli předtím na obrázku. Realita je prostě absolutně jiná, než vám říkali v cestovní kanceláři. Spousta lidí ale už nenosí růžové brýle a s fotkami z dovolených si pomáhá úplně jinak. Podívejte se, jak si s nimi někteří pohráli.

Každý si na dovolených fotí snímky na památku. Jenže někdy nejsou fotografie podle našich představ. A my je chceme mít přesto nejkrásnější, abychom se jimi mohli pochlubit známým a přátelům a hodit je na nějakou tu sociální síť.

Pomáháme si pak různými filtry, ať už je máme stažené do našich mobilů nebo foťáků nebo necháme fotku projet filtrem na Instagramu. Ti schopnější si ji upraví i ve Photoshopu.

Očekávání se nikdy neshodují s realitou. Podívejte se na úžasné fotografie, na kterých můžete vidět realitu versus vysněnou dovolenou. Jak si upravujeme fotografie z dovolené?

Související články

Další články