Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fotografie nedonošené holčičky se stala HITEM INTERNETU! 5 dní po narození má úsměv od ucha k uchu

Holčička je šťastná, že přežila.
Zdroj: facebook.com
Matka Lauren Vinje z Ameriky je teď štěstím bez sebe. Přestože porodila nedonošenou holčičku, která vážila jenom 1,7 kilogramů, stal se zázrak. Po pěti dnech od narození se miminko směje! Fotografii matka umístila na internet a ihned se stala hitem!

Maminka Lauren Vinje se velmi bála o svoji malou dceru. Porodila totiž předčasně, a tak nikdo netušil, jestli bude miminko v pořádku. Jaké to ale bylo překvapení, když holčička, která měla zavedenou hadičku do nosu, zabojovala, a dokonce se pět dní od narození široce usmála.

Lauren její snímek, kde se směje od ucha k uchu, umístila na internet. A fotografie se ihned stala hitem. Smějící se miminko si všichni hojně sdílí. „Naše první dcera jen pět dní po porodu. Váží jen 1,7 kilogramů, ale je šťastná, že je naživu,“ napsala Lauren k fotografii. Miminko mělo mnohem nižší váhu, než by měl normální novorozenec mít, ale užívalo si život od samého začátku.

Matka tak chtěla podpořit ostatní maminky, kterým se narodí miminko předčasně. A dát jim najevo, že nic není ztracené a každé dítě může žít plnohodnotný život. Podívejte se do fotogalerie, jak se holčička směje.

Související články

Další články