Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotografie chlapce se stala HITEM INTERNETU. Nyní vypadá úplně jinak a otci díky slávě zachránil život!

Chlapec díky popularitě mohl otci zachránit život!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Fotografie malého chlapce Sammyho (11 měsíců) z floridského města Jacksonville, který sedí na pláži, obletěla svět a stala se hitem internetu. Díky své popularitě mohl chlapec zachránit život svému otci, přestože je už o hodně starší a vypadá úplně jinak!

Když maminka Laney Griner zveřejnila před devíti lety na sociální síti fotografii svého syna sedícího na pláži, netušila, že se strhne taková lavina a snímek obletí svět. Její syn Sammy se stal hvězdou internetu a lidé si jeho fotografii začali sdílet. Díky své popularitě dnes mohl zachránit život svému otci. Na chlapce upozornil New Statesman.

Jeho odhodlaný výraz všichni milovali a chlapec se tak stal internetovým memem. Lidé jeho obličej milovali a na internetu vznikaly různé vtípky a věty, které mu uživatelé vkládali do úst. „To jsem nad tím vyzrál,“ nebo „Přišel jsem pozdě do práce. Šéf ale přišel ještě později!“ nebo „Nevěděl jsem odpověď na otázku v testu. Ale ta byla ukryta v další otázce!“ to byly jen některé z nich.

Chlapec dostal přezdívku Success kid neboli Úspěšné dítě a jeho matka nemohla uvěřit, že se ze dne na den stal celebritou. Prostě jen svého syna vyfotila na pláži, když měl písek v puse. A to každý den dělají desítky maminek. Přestože lidé chlapce milovali, rodiče ho ponechávali stranou od mediálního tlaku.

Jenže před rokem jeho popularity museli využít. Sammyho otec měl vážné zdravotní problémy a potřeboval transplantaci ledvin. Laney proto založila profil na stránce GoFoundMe, aby vybrali dostatečné množství peněz. Když se lidé dozvěděli, že jde o otce internetové celebrity, dva a půl milionu korun, které rodina potřebovala, se vybraly jen za pár dní. A tak jeho otci zachránili život!

„Mám radost akorát z toho, že ten obrázek mi pomohl zachránit tátovi život. Mohl zemřít, takže z toho jsem byl fakt šťastný. Ale ne, když lidé říkají: "Jé, vyfoť se se mnou!“ Ale jsem rád, protože jinak bych už neměl tátu," řekl Sammy, kterému je už dnes 10 let, listu New Statesman.

Související články

Další články