Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fotograf zachytil kouzlo Duhových lidí! Žijí nazí v souladu s přírodou!

Zdroj: Denis Vejas
+ Dalších 5 fotografií
Říkají si Duhoví lidé a žijí daleko v hlubokých lesích nebo u jezer v souladu s přírodou. Vzdali se veškerých vymožeností 21. století a žijí jako obyčejní poustevníci. Přesto jsou šťastni. Podívejte se na unikátní fotografie lidí, které netrápí každodenní problémy.

Tihle lidé se rozhodli, že budou žít jinak než většina populace na téhle zemi. Dnešní doba je velmi náročná. Každý se honí jenom za penězi, prací a na odpočinek nezůstává čas. Mnoho lidí proto nedbá o své zdraví a kvůli práci trpí civilizačními chorobami.

To se ovšem netýká Duhových lidí, kteří se rozhodli, že se vydají opačnou životní cestou

Takoví lidé žijí buď hluboko v lesích, kde je nemůže nijak otravovat okolní civilizace, nebo na březích jezer.

Vzdali se konzumní společnosti, žijí v souladu s přírodou a jsou šťastní. Pravidelně ale uspořádávají duhová setkání po celém světě, kde se vyznavači tohoto životního stylu sejdou a předávají si cenné rady.

Když se o tomhle "projektu" dozvěděl mladý a nadějný fotograf Denis Vejas, ani na chvíli neváhal a rozhodl se, že se k Duhovým lidem připojí a jejich setkání bude dokumentovat.

Za tímto účelem už procestoval řadu zemí, jako Mexiko, Guatemalu, Maroko nebo Rusko Podívejte se na úchvatné fotografie, které zachycují poklidný a nádherný život v přírodě.

Související články

Další články