Kim se vydal fotit do Mashatu Game Reserve v Botswaně. Nebál se a od gepardů byl na metry blízko, protože chtěl mít ty nejlepší snímky. V jednu chvíli se k němu gepard přiblížil natolik, že se mu zatajil dech.

Seděl na zemi, měl natažené nohy. Fotil matku geparda se svými čtyřmi mláďaty. Každý normální člověk by se k nim nikdy tak moc nepřiblížil. Kim má ale asi pro strach uděláno. Gepard přišel k jeho palci u nohy a normálně ho olízl! Celý moment je opravdu děsivý! Nikdo nemohl odhadnout, co gepard udělá. Také mohl Kima pěkně roztrhat.

Celý incident se stal po šesti týdnech strávených focením divokých koček, během kterých se fotograf snažil sblížit s matkou a jejími mláďaty. "Fotil jsem maminku s mláďaty a strávil jsem s nimi hodně času. Samice byla mnohem zvědavější než její bratři. Tak se ke mně přiblížila, když jsem ležel na zemi,“ říká Kim.

"Když přišla opravdu blízko k mojí noze, myslel jsem si, že mě chce rafnout. Ale místo toho mě olízla a pak začala jemně okusovat,“ říká fotograf. Bolelo ho to prý jen trochu, ale vzhledem k tomu, že mu zvíře věřilo, musel věřit i on jemu. Naštěstí vše dobře dopadlo a Kim odešel se všemi prsty na nohou. A také výsledek stojí za to. Fotografie jsou totiž opravdu neuvěřitelné!