Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Vyhrály to blondýny! Nejkrásnější partnerky českých hokejistů se představují

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
MS V HOKEJI
Český národní tým má za sebou slušný vstup do turnaje. V prvním utkání jsme v Bratislavě přejeli Švédsko 5:2. Pak jsme si poradili s Nory a zatím jsme ztratili body jen v utkání s Ruskem. Našim hrdinům hodně fandí také jejich přítelkyně a manželky. Dominik Kubalík, Michael Frolík, Ondra Palát či Jakub Vrána vsadili na blondýny. Pojďme se na krásky podívat.

Stojí za nimi miliony natěšených fanoušků. Plno lidí fandí přímo v dějišti MS na Slovensku, další drží palce u televize. Jenže hokejisté stejně nejvíce bojují pro své ženy. Ty jediné jim mohou dát tu nejsladší odměnu. Zajímavé je, že kluci si vybírají hlavně blondýny. Ty hrají jasnou přesilovku. Pojďme se na manželky a přítelkyně českých borců podívat.

Mediálně nejznámější partnerku má český střelec Michael Frolík. Miss z roku 2001 Diana Kobzanová byla hodně slavná i bez svého miláčka. Mnozí fanoušci si jistě vzpomenou na její erotické fotky. Kobzanová a Frolík spolu vychovávají dvě dcery – čtyřletou Ellu a téměř roční Lily.

Dominika Kubalíka, který parádním gólem potopil švédské naděje, jistí velmi pohledná blondýna Klára. S Dominikem žije ve Švýcarsku, kde si Kubalík vydělává na živobytí.

Krásnou plavovlasou manželku má také Dmitrij Jaškin, který první hokejové kroky dělal ve Vsetíně. Jeho drahá polovička Nadia pochází z Ruska a je to výstavní kousek – její odhalené fotky najdete tady.

Složité rodinné období má za sebou kapitán reprezentace Jakub Voráček. Dlouho se zdálo, že život prožije po boku Američanky Nicole, Jakub s ní má dvouletého syna. Jenže Voráček časem zjistil, že mezi ním a sympatickou Američankou prostě není chemie. Do života mu vstoupila zdravotní sestřička Markéta Burešová, která pochází z Uherského Hradiště. Voráček svou lásku dlouho tajil, dnes ale už nemusí. V létě by se jim měl narodit potomek.

V Bratislavě na své ženy hodně myslí také Ondřej Palát. Fandí mu krásná Bára a maličká dcera Adélka. Další český sniper Jakub Vrána randí s krásnou Dominikou.

Tvrďák v obraně a muž, který se nebojí žádné šarvátky Radko Gudas má po svém boku křehkou manželku Báru. Spolu vychovávají dceru Leontýnku. A kterou krásku považujeme v redakci za nejsvůdnější? Je to paní Sylvia, která je manželkou Michala Řepíka. Spolu vychovávají syna Sebastiana.

Na krásné snímky hokejistů a jejich drahých poloviček se podívejte do fotogalerie pod článkem.

Související články

Další články