Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Rebelka Miley Cyrus renovuje svůj honosný ranč!

Tam by se bydlelo! Je až neuvěřitelné, v jakém luxusu si slavní žijí.
Zdroj: profimedia.com
Kontroverzní a poslední dobou věčně nahá zpěvačka Miley Cyrus nedávno koupila obří ranč v Kalifornii. Teď se ho chystá podrobit rekonstrukci k obrazu svému.

Za tuto luxusní stavbu zaplatila Miley několik milionů dolarů. Její ranč stojí v Kalifornii nedaleko Los Angeles ve čtvrti známé jako Hidden Hills. Residence v tomto okolí vlastní převážně Kardashianovic klan. Jejími nejbližšími sousedy je tak tato vykutálená a slávychtivá rodinka. Kromě Kardashianů má Miley na blízku také Jennifer Lopez, Britney Spears, Dwayna Johnsona a Osbournovy.

Deník Los Angeles Times přišel s celkovou sumou za nádherný ranč s koňmi. Částka je pro obyčejné smrtelníky opravdu pohádková. Za ranč jako z romantického filmu zaplatila přesně 5 milionů dolarů.

Dům byl postaven v roce 1954 v country stylu. Je obložen cihlami a všude najdete dřevěnou podlahu. Je opravdu enormní. Nachází se v něm sedm ložnic, vinný sklípek a samozřejmě velká vinice. Za domem jsou také stáje a výběh pro koně. Dům se velmi podobá tomu, kde strávila s rodiči své dospívání.

Je pravděpodobné, že si Miley zakoupila tento dům jako návrat ke svým kořenům. Vyrůstala hodně podobně. Zatím není jasné, kolik koní se bude dohromady na ranči nacházet. Jisté je ale jedno! Po zrekonstruování to bude opravdový venkovský palác!

Související články

Další články