Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Nová zmalovaná holka trenéra Růžičky šokuje! Živí se vlastním tělem a je to silný pohled

Vladimír Růžička se zamiloval. Se zmalovanou holkou se začal scházet
30 dnů po smrti manželky.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další 3 fotografie
Trenér Vladimír Růžička momentálně působí v Chomutově. A tady potkal zmalovanou holku, která o sobě tvrdí, že se jmenuje María Paulina. Kde tahle holka pracuje? To budete koukat!

To, že má trenér Vláďa Růžička novou holku, se na Chomutovsku ví už nějaký ten pátek. Podle informací Blesku si tuhle zmalovanou kočku začal hýčkat 30 dnů po smrti své manželky Evy.

Že má María Paulina ráda pestré barvičky a matlá si je na obličej, je vidět z každé druhé fotky, co si dává na Facebook. Ale mnohem zajímavější je to, čím se tahle holka živí. Na Facebooku o sobě píše, že je na volné noze. Sponzoruje ji snad její nový milenec?

„Než se ta paní dala dohromady s Růžičkou a on ji začal zasypávat luxusními dárky, jezdila si vydělávat peníze do nočních podniků v Německu a v Praze, kde ukazovala svoje tělo,“ uvedl zdroj deníku Blesk.

Nejlepší fotky jsou z jednoho striptýzového baru v Lipsku. María tam pánům ukazuje obří prsa a za tanga si nechává strkat peníze. Ale pokud ji Růžička miluje, není co řešit.

Související články

Další články