Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Nahý relax! Inna Puhajková láká diváky na obnažené křivky

+ Dalších 31 fotografií
Fotky
Moderátorka sportovní relace na Nově Inna Puhajková (33) opakovaně dokazuje, že se rozhodně nestydí jít s kůží na trh. A také ví, že sport zajímá hlavně mužskou část diváků. Jak je Inna láká k televizní obrazovce?

„Včera jsem si užila skvělý relax v novém wellness v Karlíně. Kdo má rád saunování, tak vřele doporučuji. Ještě to moc lidí nezná a je tam naprostá pohoda a klid,“ tak Inna propagovala na svém Instagramu novou saunu.

Jisté je, že nyní tam klid už určitě nebude, protože plno mužů ucítí šanci, že by mohli bývalou přítelkyni Jaromíra Jágra (47) potkat v sauně zcela nahou. Inna umí dělat reklamu, to se jí musí nechat.

Pak také dodala, že se těší na diváky sportovní relace na Nově. „Tak doufám, že si alespoň na jednu uděláte čas a nenecháte mě v tom samotnou,“ laškovně dodala Inna. Snad tím myslela, že se diváci mají koukat na sportovní relaci. Protože jestli pořád mluvila o sauně a relaxačních chvilkách, měl by její věrný přítel Petr Tlustý zbystřit.

PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE NA ODVÁŽNÉ FOTKY INNY PUHAJKOVÉ, TA POSLEDNÍ JE OPRAVDU UNIKÁTNÍ.

Mohlo by vás zajímat

Další články