FOTOGALERIE: MasterChefem Česka je Roman! A má fakt hezké ruce!
Všechno vyzradila pouhá upoutávka v televizi. Stačilo zabrat ruce, které drží trofej a všem bylo jasné, kdo to letos vyhraje Jen málo lidí tipovalo Jirku. Ještě jednou GRATULUJEME Romanovi k výhře a smekáme!
Šestadvacetiletý učitel tělocviku Roman z Kopidlna si získal přízeň porotců pro svou kreativitu a nové recepty, které vymýšlel rovnou za pochodu. Je velmi zkušeným a precizním mladým kuchařem.
Skvělý předkrm, dokonalý hlavní chod a úžasný dezert. To dnes očekávali porotci. Roman si pro předkrm vybral vlastní recept. Křepelku se salátem z jablek, dýní a dresing z octu, medu a olivového oleje, karamelizovanými ořechy a bulgurem.
Na každý chod měli kluci hodinu. Jirka vařil salát s tuňákem Nicoise v citrusu a krustě. Druhé kolo byl hlavní chod. Jelení hřbet podávaný s kaštanovým pyré a omáčkou z rybízu v podání Romana. Jirkův chod byla jehněčí kotleta v bylinkové krustě s bramborovou kaší. Poslední byl dezert. Jirka vsadil na čokoládový fondán s lesním ovocem. Roman dělal riccotový mini dortík a lesní ovoce.
Oba jsou to opravdoví profíci. Titulem MasterChef se ale může pyšnit jenom jeden Oba si zaslouží maximální uznání. Roman je ale tím, komu dnes štěstí přálo víc než Jirkovi.
Romanovi fandila velká skupina diváků, hlavně si získal něžné pohlaví. Všem učaroval svou skromností, dobrým srdcem a pokorou.
Souboj to byl ale vyrovnaný. Jirka se předvedl jako hráč a bojovník. Romanovi nic neusnadnil. Oba dva bojovali do poslední chvíle, ale nakonec rozhodlo poslední kolo
Už brzy se můžeme těšit na Romanovu knihu receptů. Výhra obsahuje i půl milionu korun. Doufáme, že se mu bude dařit a půjde si dál za svým snem. Může to dotáhnout hodně daleko.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Děsivé záběry z požáru ve Zlíně. Hořící budova se zřítila, škody budou obrovské

Tvrdá kritika Babiše za ponížení Pavla: Šándor si nebral servítky, odsoudil i chování Macinky

Monika Babišová jako ozdoba summitu NATO: Premiérova manželka sklízí chválu, její šaty uspěly i ve Varech

Hrůza v Holíči: Šestiměsíční miminko zůstalo uvězněné v rozpáleném autě


































































