Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Erika z Prostřena a její lesbické hrátky: Pro peníze jsem to určitě nedělala, uvedla pro eXtra.cz

Erika přiznala, že si užívala s kamarádkou.
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Tohle je opravdu divoký týden! Už jsme si tak nějak zvykli, že v Prostřenu vaří špindíra David. Ale že překvapí i dosud nenápadná Erika, to nikdo nečekal! Erotické fotky plné lesbických hrátek jsou hodně žhavým materiálem. Proč je dívky spolu fotily? A co z toho měly?

Erika Šulová před natáčením Prostřena přiznala, že umí dělat perfektní masáže, je přátelská a společenská. Trochu jsme se na to podnikání podívali a zjistili jsme, že masáže už dělá hlavně pro své kamarády. Ráda by opět pracovala naplno, ale prý ji brzdí zdraví.

Také se objevily fotografie, které naznačují, že Erika má hodně divokou kamarádku.

Dvě polonahé holky, lesbický polibek, negližé a v akci masivní vibrátory. Tak vypadají fotografie, které podle Eriky vznikly před pěti lety.

„To byla legrace, fotila jsem se tak s kamarádkou, už je to dávno,“ uvedla pro eXtra.cz paní Erika. Rozhodně prý jde jen o erotické hrátky dvou holek. Žhavé fotografie podle paní Eriky s vařením nesouvisí a nesouvisí ani s masážemi.

Pokud máte dojem, že fotografie lákají na masérské služby, tak je to podle paní Eriky zcela jinak. Hrdinka z Prostřena pro eXtra.cz uvedla, že tyhle fotky nemají s žádným privátem nic společného, prý jde o zábavu s kámoškou.

Máte rádi Prostřeno? Sledujete osudy účastníků? Víte nějaké podrobnosti k paní Erice a dalším? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články