Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Foto, z kterého mrazí: Bartošová (†48), Muk (†45) a Černoch (†64) dnes ještě mohli žít

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
SMUTNÉ
Jsou snímky, které v nás vyvolávají nostalgii, jiné ale také velký smutek a mrazení v zádech. Přesně k těm patří společné foto Ivety Bartošové (†48), Petra Muka (†45) a Karla Černocha (†64). Všichni tři bohužel už nejsou mezi námi a všichni zemřeli předčasně. Jak smutné bylo jejich odcházení?

Iveta Bartošová

Konec Ivety Bartošové (†48) je asi většině lidí dobře známý, ale přece jen ho připomeneme. Zkraje roku 2014 bohužel bylo vidět, že je na tom Iveta po všech svých vzletech a pádech úplně nejhůř za celý život.

Byla vyhublá na kost a řada jejích přátel, kteří moc dobře znali její pochroumanou psychiku, se obávala toho, že by mohla definitivně ztratit vůli a energii žít.

To se bohužel opravdu stalo a 29. dubna 2014, možná jen úplnou náhodou na narozeniny jejího sedmiměsíčního manžela Josefa Rychtáře (61), si vzala život, když skočila pod vlak. Policisté uzavřeli celou událost jako sebevraždu.

Petr Muk

Výborný zpěvák a kamarád mnoha celebrit Petr Muk (†45) nepatřil zrovna mezi abstinenty a jako spousta jiných umělců se i on rád napil. Podle všeho se hudebník, jenž se léčil s těžkými depresemi, 24. května 2010 patrně udusil vlastními zvratky. Spekulovalo se ale také o zástavě srdce kvůli kombinaci alkoholu a prášků.

Zůstaly po něm manželka Eva a tři dcery.

Karel Černoch

Karel Černoch (†64), který uměl zpívat spoustu žánrů a vystupoval i jako nadaný herec a parťák Jiřího Wimmera, zemřel 27. prosince 2007, když prohrál boj s rakovinou. Ještě předtím podstoupil operaci rakoviny tlustého střeva, nemoc se však bohužel vrátila. Podle jeho přátel pro něj byla smrt vysvobozením. Zůstaly po něm dcera Tereza a syn Marek.

Související články

Další články