Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

FOTO UVNITŘ: Špindíra Věra z Výměny ukázala, v jakém bytě vychovává své 3 děti

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
změna
Věra Blehová, která na sebe hodně upozornila účinkováním v novácké reality show Výměna manželek, si od lidí, kteří hodně kontroverzní díl sledovali, vysloužila přezdívku Špindíra Věra. Jenže od té doby se jí změnil celý život. Nejenže se přestěhovala z ubytovny, ale teď se pochlubila novinkou! Narodilo se jí třetí dítě a ukázala, v jakém bytě je vychovává.

Byl to díl, který vyvolal řadu hodně divokých emocí... Věra Blehová neměla v době natáčení prakticky žádné finanční prostředky a žila na hranici chudoby. Dobré to nebylo ani s hygienickými návyky, přičemž obzvlášť s dentální hygienou to nebylo nejrůžovější.

Navíc Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně. A od té doby se vše v jejím životě změnilo jako mávnutím kouzelného proutku.

Věřin život se po změně bydliště výrazně zlepšil. Začala pracovat a změnily se i její hygienické návyky. Věře se dokonce před čtvrt rokem narodilo třetí dítě - chlapeček, který dostal jméno Sebastian.

Teď se Věra pochlubila snímkem, na němž jsou zachyceny všechny tři její děti a část bytu, kde je vychovává A při pohledu na snímek v galerii každého napadne, že jde o sakra velký rozdíl mezi ním a snímky z doby, kdy se díl Výměny natáčel. Podívejte se na snímek, sami jistě uznáte, že Věřin život nabral jiný směr - rozhodně lepší!

Související články

Další články