Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

FOTO UVNITŘ: Rozsah popálenin je nečekaný. Týnuš Třešničková odhalila svou bolest

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 38 fotografií
přiznání
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková (23) momentálně prožívá to lepší období z času, který strávila v nemocnici v tureckém Istanbulu. Je už pár týdnů v Česku a opět začala úřadovat na svém Instagramu. Dělá reklamu různým značkám a přestala se stydět za popáleniny, které utrpěla při ohnivé show v istanbulské restauraci. A z posledního snímku je patrné, že její tělo bylo zasaženo na skutečně mnoha místech.

Týnuš v posledních dnech našla odvahu a ukázala svým fanouškům popáleniny na ruce, tváři a také na svém těle. Ze snímku je patrné, že musela hodně trpět. I přesto se rány stále hojí a Týnuš pořád nemá vyhráno.

„Čeká ji několik plastických zákroků. Lehká cesta to není, ale věříme oba, že vše bude dobré,“ řekl eXtra.cz partner youtuberky Viktor, který nedávno prozradil i to, že celkové uzdravení je běh na dlouhou trať.

Týnuš byla konkrétně popálena na konci září loňského roku, a to během kuchařské show se zapáleným alkoholem v istanbulské restauraci Nusret Etiler Steakhouse. Zranění utrpěla zejména v obličeji, na krku a v oblasti hrudníku.

Zasažen plameny byl i youtuberčin přítel Hajíček. Utrpěl zranění na 15 procentech těla. Mluví se o tom, že Týnuš přibližně na třiceti. Po krátké hospitalizaci se na rozdíl od Týnuš vrátil do běžného života.

Léčba popálenin je vždy náročná, protože se často jedná o otevřené rány. Týnuš však byla trpělivá a zhruba po půl roce začala zveřejňovat snímky hojících se částí těla. Nejprve statečně ukázala své zjizvené ruce, později přestala skrývat obličej.

Související články

Další články