Iva a Marian si prošli peklem. Poté, co se odvysílal značně kontroverzní díl Výměny manželek, se na ně svrhla lavina s nenávistnými komentáři zejména na Facebooku. Na Mariana si lidé ukazovali kvůli tomu, že s ním Iva v 15 letech otěhotněla, prstem a označovali ho za pedofila, o Ivě se vyjadřovali jako o nezodpovědné mat­ce.

Jenže Marian národu ukázal, že sice Ivu přivedl do jiného stavu v jejích patnácti letech, ale že se umí o rodinu postarat. „Pracuji v pivovaru,“ řekl eXtra.cz Marian. Teď se dokonce pochlubil snímkem ze zaměstnání, kde tvrdě dře, potí krev, ale hlavně tráví neskutečné množství času. Podle mnohých by se dalo soudit, že aspiruje na zaměstnance roku.

Jenže jeho čas v práci je vykoupený odloučením od své milované Ivy. A ta rozhodně teskní a smutní. „Moje láska je pořád v práci, za chvíli tam bude jako doma. Radši bych ho měla doma,“ míní Iva, která svého manžela bezmezně miluje.

Je tak vidět, že se oba strašně moc milují a láska jim kvete. Ovšem přichází otázka, co si Iva počne, až se jí narodí druhé společné dítě. Marian bude podle všeho muset vzít i přesčasy, aby uživil rodinu. Iva se tak musí připravit na skutečnost, že její manžel bude v zaměstnání prakticky dnem i nocí.