Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

FOTO UVNITŘ: Intimní život Borkovce (18) a Knechtové (37) konečně v plné NAHOTĚ

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Láska ze SuperStar
O lásce Petra Borkovce (18) a Kataríny Knechtové (37) už nemůže být pochyb. Páreček ze SuperStar 2018, který dělí věkový rozdíl 19 let, se zvěčnil při jednom z nejintimnějších momentů!

Vztah Petra Borkovce a Kataríny Knechtové je jako na houpačce. Jak jsme na eXtra.cz informovali jako první, páreček si musel dát dvouměsíční pauzu kvůli Borkovcově mamince.

Zpěvákova adoptivní matka Jana Borkovcová jim podle našich informací hází klacky pod nohy. Důvěryhodný zdroj nám prozradil, že měla Knechtové posílat vulgární zprávy a nechutné výhrůžky.

Naštěstí vše nasvědčuje tomu, že se Petrovi a Kataríně podařilo krizi zažehnat. "Co se nás dvou týče, tak je nám teď fajn," prozradil eXtra.cz Borkovec, který je do o 19 let starší Knechtové zamilovaný až po uši.

Důkazem je i fotka, na které se spolu válí v posteli. Ačkoliv jsou vidět pouze ruce, je jasné, že jde o Katarínu. Slovenská zpěvačka má totiž na zápěstí vytetovanou vlaštovku. Tak snad už se jejich vztah obejde bez burácení hromů z Jablunkova, odkud Borkovec pochází.

Související články

Další články