Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Foto uvnitř: Influencer se stane tátou šestí děti, všechny budoucí maminky si vzal za ženy

rodina
Pretty Mike je influencer z Nigérie, kterého sleduje na Instagramu přes 300 tisíc lidí. Pretty Mike o sobě říká, že má rád luxus, ale zároveň je dobrým člověkem. Jinak sympatický influencer by patrně nevzbuzoval takový rozruch, kdyby nepojal za manželky rovnou šest žen, z nichž každá s Mikem čeká jedno dítě, a to dokonce v podobném termínu.

„Nejde o žádný filmový trik, my si prostě žijeme náš sen. Je to tak,“ nechal se slyšet nigérijský influencer Pretty Mike, který čeká šest potomků se šesti ženami. Influencer, který nabírá na popularitě, nikdy neskrýval, že mu monogamie nic neříká.

Veřejně se chlubí snímky se všemi svými těhotnými ženami a evidentně ani jeden ze sedmi lidí s tím nemá nejmenší problém. Podle jeho slov si ani jedna z žen nijak nestěžuje a společně postují snímky ze společné manželské postele.

„Styl je něco, co nemá každý. Já jsem se vypracoval sám. Ke všemu, co mám, vedla dlouhá cesta,“ říká Mike, který o sobě tvrdí, že je dobrým člověkem i přesto, že luxus je něco, bez čeho si neumí představit život.

„Všichni máme nějaké sny a fantazie a já jsem si je všechny splnil. Vždycky jsem si chtěl vzít všechny mé partnerky. Proto jsem nyní ženatý i se svými ex, které do mého života také patří. Všechny jsou pro mě moc důležité. Nemusím se obhajovat a nikomu nic vysvětlovat. Já jsem takto šťastný,“ napsal na Instagramu Mike, který se jmenuje pravým jménem Mike Eze-Nwalie Nwogu a je vlastníkem několika nočních klubů.

Související články

Další články