Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

FOTO UVNITŘ: Beverly Hills 90210 se svléklo, Kelly, Donna a Andrea předvedly svá těla

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
galerie
Natáčení kultovního seriálu Beverly Hills 90210 je v plném proudu a hlavní představitelé jsou pod drobnohledem fanoušků, kteří se nemohou dočkat na další pokračování. Světlo světa spatřila zatím úvodní znělka, kterou si však všichni náramně pochvalují. Nyní se na sociálních sítích objevila fotka Donny, Kelly a Andrey jenom v plavkách. A musíme uznat, že vypadají perfektně.

Kolem hvězd Beverly Hills 90210 je v současné době pořádně rušno. Momentálně se natáčí další pokračování úspěšného seriálu a celá parta se opět sešla pohromadě. Pravdou je, že už to nejsou sice žádní puberťáci a leckdo z hlavních představitelů prošel nějakým tím vylepšením.

I přesto ale vypadají všichni perfektně. Nejvíce vychvalují fanoušci představitelku Brendy Shannen Doherty, která ještě nedávno sváděla krutý boj s rakovinou, kvůli kterému musela jít dohola a dokonce to s ní chvílemi nevypadalo dobře.

Brenda se ale do léčby pořádně pustila, nad rakovinou prozatím vyhrála a na osmačtyřicet let vypadá dokonale. Stydět se za svůj vzhled nemusí ani Tori Spelling (46), která má pět dětí, Jennie Garth (47) a Gabrielle Carteris (58), které se na sociálních sítích pochlubily fotkou v plavkách. Vy se na ni můžete podívat do galerie a uznejte sami, že holky jsou v hodně dobré formě.

Související články

Další články