Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

FOTO! Takhle strávil poslední hodiny před smrtí Miloslav H. (†28), než to do něj napálil Jan Kočka (†28)

V budově firmy strávil Miloslav H. své poslední hodiny života…
Zdroj: archiv
+ Dalších 31 fotografií
Smrt Miloslava H. (†28) otřásla lidmi ve firmě, pro kterou jako autodopravce jezdil. Byl otcem tří dětí. Jeho život vyhasl na dálnici v pátek v brzkých ranních hodinách, když se s jeho náklaďákem čelně srazil v protisměru jedoucí Jan Kočka (†28). Oba vozy se okamžitě po nárazu ocitly v plamenech... Redakce eXtra.cz zjistila, jaké byly poslední hodiny muže, jehož život zbytečně vyhasl na dálnici D11.

Podle našich informací bylo krátce po druhé hodině ranní, když se Miloslav H. ocitl ve firmě v Kyjích, kde sídlí autodoprava, pro kterou pracoval jako řidič. „Vyzvedl si jako obvykle vůz a pak odjel na nakládku,“ řekl nám kolega z firmy. „Po nakládce se vypravil na cestu. Standardně to u nás tak funguje. Tady v Kyjích si převzal jen vůz. Řidiči se tu moc dlouho nezdrží. Možná chvíli v budově,“ pokračoval Miloslavův kolega, který byl z jeho smrti zdrcen.

V prostorách firmy nepanuje dobrá nálada. „Jsme tady z toho všichni přešlí. Znali jsme ho jako člověka, který byl dobrý na práci. O jeho soukromí moc nevíme. Jeho maminka volala do firmy a prosila, abychom neposkytovali žádné informace. Je to tak jediné, co můžeme k věci říct,“ dodal kolega.

Miloslav se nejspíše těšil, až splní zadanou práci a vrátí se ke své rodině – třem dětem a partnerce. To se bohužel už nestalo. Jeho život ukončil čelní náraz, když se v protisměru ocitl vůz Jana Kočky. Spekuluje se o tom, že Kočka mladší mohl být pod vlivem návykové látky, jakou je třeba alkohol.

Věc stále řeší policie. Byla nařízena pitva obou mužů. Podívejte se do galerie na snímky, kde Miloslav trávil své poslední hodiny, než se stala obrovská tragédie, při které vyhasly dva mladé životy.

Související články

Další články