Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FOTO OD 18 LET: Anastázie ze show Hledá se táta a máma ukázala otvor do jiné dimenze! Na Primě mají ženu, co to dělá za peníze

To je ale kvítko!
Zdroj: Prima
+ Dalších 49 fotografií
Na Primě mají pornoherečku a je jim to jedno! Anastázie ze show Hledá se táta a máma ráda ukazuje své tělesné otvory. Dělá to za peníze. Do show se přihlásila jen kvůli tomu, že chtěla být vidět.

Anastázie podvedla diváky i Primu. Do show Hledá se táta a máma se nepřihlásila kvůli tomu, že by chtěla sympatického Reného. Ona přítele ve skutečnosti má.

Anastázie Djačenko má ukrajinské předky, ale žije v České republice. Tady se živí modelingem a pornem. Jako modelka se moc neproslavila, ale roztahovat nohy jí jde výborně.

Na Primě se brání, že nemohou lustrovat každého, kdo se do show přihlásí. "V souvislosti s Vaším dotazem týkajícím se dvou účastnic nové premiérové série pořadu Hledá se táta a máma – Anastázie Djačenko a Silvie Řehákové, a zejména pak první zmiňované, můžeme sdělit, že stejně tak jako v jiných případech pořadů tohoto typu (reality show) se i tyto dvě účastnice přihlásily do pořadu standardním castingem, na základě kterého pak byly – i dle výběru jednoho z hlavních účastníků – tatínka Reného – k natáčení vybrány. Pokud jde o informace týkající se minulosti obou dam, můžeme opět jen zkonstatovat, že nám nepřísluší přihlášené účastníky do našich pořadů nijak lustrovat. Informace, které o sobě produkcím, vyrábějícím tyto pořady, účastníci sdělují, považujeme za pravdivé a nijak je nerozporujeme. Je tak pouze na uvážení účastníků našich pořadů, jak se v pořadu či následně pak vůči veřejnosti a médiím prezentují,“ uvedla pro eXtra.cz vedoucí primáckého PR Jana Mrákotová.

Chudák René, na kterého to Anastázie zkouší. René je otec dvou dětí a je vidět, že s hledáním partnerky pro život to myslí smrtelně vážně. Anastázie je mladá rajda, která o sobě tvrdí, že může být skvělou partnerkou pro život. Je jasné, že tu něco nehraje a někdo tu ošklivě lže. Je to opravdu síla, co si ty dnešní holky dovolí.

Související články

Další články