Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Foto jako důkaz! Ewa Farna svou obezitu už asi nikdy nezastaví…

Ewa (vlevo) před lety, (vpravo) aktuální snímky, z nichž by žádná
dietoložka neměla radost.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 41 fotografií
Za chvilku ji už nikdo neosloví jako Ewu Farnou (24), ale jako Ewaka Farneho... Důvod? Z talentované zpěvačky se s každým kouskem čokolády, kterou do svého žaludku dostane, stává žena s mužskými rozměry. A z hlavního snímku je patrné, že kdysi kráska má aktuálně ruce větší než stokilový chlap a její stehna jsou na tom podobně. Tohle tloustnutí by měl někdo zastavit...

Jestli Ewa nepřestane se svým nezdravým způsobem života, bude z ní nejtlustší zpěvačka v Česku. A to beze srandy. Ještě před pár lety se řadila ke skvostům a za sebou nechávala dívky, jež se chystaly předvádět své tělo na módních přehlídkách. Svou vizáží je hravě strčila do kapsy. Teď je Ewě pouhých 24 let a její rozměry jsou hodné chlapa, který je pravidelným štamgastem ve výčepu a dokáže do sebe dostat denně alespoň 6 piv.

Ewa má prostě parametry člověka, který nekontrolovatelně tloustne. Dnes už nemá boky jako skříň, ale jako 5 skříní a ruce v džínové bundiččce jsou podobné těm, jakými muži v posilovně zvedají na bench hodně těžké činky.

I když se nejspíš objeví řada lidí, kteří Ewě budou její nezdravý životní styl přát a pořád budou dokola opakovat, že je krásná, realita je jiná. Ewa prostě obézní je, ať se to někomu líbí, nebo ne. Svým hlasem rozhodně hravě zmuchlá jako papír mnohé zpěvačky, ale s postavou to je prostě trochu průšvih.

Kdysi nádherná zpěvačka by se měla co nejrychleji vzpamatovat. Na půl roku upravit jídelníček a znovu začít své tělíčko trápit v tělocvičně. Vždyť je přeci škoda, když se koncertní halou rozprostírá famózní hlas, ale vychází z úst ženy, která ve svém mladém věku vypadá, že hodinu před vystoupením snědla celou cukrárnu i s prodavačkou.

Související články

Další články