Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Foto jak ze žurnálu: Syn Mesarošové slaví rok, pyšná maminka z něj udělala elegána

+ Dalších 5 fotografií
FAMÍLIE
Ještě před dvěma lety média nejčastěji propírala její bujný umělý hrudník, dnes je alfou a omegou jejího života ale úplně něco jiného. Dominika Mesarošová (34) je právě rok šťastnou maminkou chlapečka Eliána a při té příležitosti se s ním a jeho tatínkem vyfotila, aby časem bylo na co vzpomínat. Podívejte se do fotogalerie, jak to rodince sluší.

„To není ani možné, jak ten rok utekl. Devatenáctého září jsme se přesně na den stali rodiči a narodil se nám tenhle poklad jménem Elián. Jsme tak hrdí a šťastní, že to ani slovy nejde popsat. Můj život se naprosto změnil, dostal nový smysl,“ rozplývá se Dominika Mesarošová (34).

Po narození ho nějaký čas tajila, až později se s ním na sociálních sítích začala ukazovat. Hodně se propíralo neobvyklé jméno, které prckovi dala.

Nakonec ale i ty v úvodu zmiňované vnady zažily svůj comeback. Přes všechno maminkování Dominika stále umí upoutat pozornost, což předvedla nedávno na finále České Miss.

Mohlo by vás zajímat

Další články