Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

První manželku mu vzala rakovina (†30), teď se bude fotbalista Daniel Kolář znovu ženit

Daniel Kolář.
Zdroj: Archiv Sáry Stopkové
+ Další 4 fotografie
láska
Bývalý fotbalista Plzně Daniel Kolář (34) je znovu šťastný. Po smrti manželky Terezy (†30), která zemřela na rakovinu, se bude Kolář podruhé ženit. Lásku našel po boku krásné inženýrky Sáry (25), ta se nyní pochlubila zásnubním prstýnkem na sociální síti.

Kolář se ze smrti manželky dlouho vzpamatovával, nyní už opět září štěstím. Lásku našel vedle krásné inženýrky Sáry Stopkové, která s "Koldou" sdílí na svém Instagramu zamilované snímky.

Ze ztráty se dlouho vzpamatovával

Bývalý fotbalista požádal v březnu na exotické dovolené svou vyvolenou o ruku a ta řekla ano. Zanedlouho se tedy oba dočkají svého velkého dne. Pro Koláře to bude znamenat už druhou svatbu. V roce 2014, krátce před její smrtí, se oženil se životní partnerkou Terezou, se kterou chodil 12 let. Jejich lásku přerušila zákeřná rakovina plic, které mladičká Tereza podlehla.

„Tohle není věc, kterou přejdete lusknutím prstu. Často jsem brečel,“ svěřil se už dříve Daniel portálu isport. Vrátit se do běžného života pro něho nebylo jednoduché. Z tragédie se nakonec otřepal a už nějakou dobu chodí s mladou přítelkyní Sárou, která stejně jako on pochází ze středočeských Roztok.

Kolář ukončil kariéru po konci minulé sezony. Nyní v Plzni působí jako sportovní manažer mládeže.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy