Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dámy, vytáhněte kapesníky: Fešný Henry Cavill ze seriálu Zaklínač ukázal novou přítelkyni

Zdroj: Profimedia / Netflix / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
galerie

Dámy, pokud jste věrnými fanynkami urostlého britského herce Henryho Cavilla (37), který ztvárnil Supermana nebo Geralta v seriálu Zaklínač, tak možná zapláčete. Jeden z nejfešnějších mužů Británie se pochlubil novou přítelkyní Natalií Viscuso (31). Po odtajnění jejich vztahu se na půvabnou blondýnku strhla vlna hejtů, oporu ale našla ve svém Henrym, který se jí zastal jako skutečný hrdina.

Britský herec Henry Cavill se již netají informací, že se opět zamiloval. Lásku našel v půvabné blondýnce Natalii Viscuso, se kterou chodí ruku v roce po celém Londýně.

Vztah oznámili na svých instagramových profilech, kam připojili snímek, na kterém hrají šachy a Henry se upřeně dívá na svou přítelkyni, zatímco ta se soustředí na hru. "Jen učím mého milého Henryho jak hrát šachy, nebo mě jen nechal vyhrát?" napsala k příspěvku Natalie.

Netrvalo dlouho a kromě gratulací ke vztahu se na profilu i v soukromých zprávách Natalie začaly objevovat výhrůžné zprávy od fanynek, které by chtěly Henryho pouze pro sebe. Filmový Superman nenechal situaci jen tak být a své lásky se zastal.

Je na čase přestat!

"Ačkoliv si cením vášně a podpory všech spekulujících, dospěl jsem do bodu, kdy musím něco říct. Vám, kteří vyjadřujete své pohrdání a nespokojenost překvapivou řadou způsobů, říkám, že je na čase přestat. Vím, že může být zábavné spekulovat a šířit drby, ale vaše 'vášeň' je nemístná a ubližuje lidem, na kterých mi záleží nejvíc," uvádí Henry, který se nechal slyšet, že je aktuálně velmi šťastný, z čehož by měli mít jeho skuteční fanoušci radost.

"Jsem velmi šťastný v lásce i v životě a ocenil bych, kdybyste i vy byli za mě šťastní. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zkuste si alespoň zachovat hrdost a být nejlepší verzí sami sebe," dodává Cavill.

Zaklínač, Superman nebo Théseus?

Henry Cavill na sebe upozornil v mnoha filmových projektech i seriálech. Prvně se proslavil díky roli Charlese Brandona v seriálu Tudorovci. Velmi na sebe poukázal i v roli Supermana ve filmu Muž z oceli, hlavní roli ve filmu Válka bohů, kde ztvárnil Thésea, a nebo aktuálně v seriálu Netflix Zaklínač, který patří mezi nejoblíbenější novodobé seriály. Fanoušci seriálu už netrpělivě vyhlížejí druhou sérii, která je již dotočená a nejpozději by se jí měli dočkat na Vánoce letošního roku.Související články

Další články