Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Fotky ze svatby Langmajera a Gondíkové: Políbit se stihli dřív, než si řekli ano

Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Už jsou svoji
Do poslední chvíle popírali, že si na sobotním koncertu J.A.R. s názvem Kouba se žení skutečně vymění manželské sliby. Jenomže pak odbila čtvrtá hodina odpoledne a Adéla Gondíková (45) scházela točité schody ve svatebních šatech. Všem bylo rázem jasné, že s Jiřím Langmajerem (54) budou za pár minut svoji. Políbit se ale stihli ještě předtím, než si řekli své ano.

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jsou po dlouholetém vztahu manželé. V sobotu se vzali v Kostelci u Křížů nedaleko Prahy. Původně rozhlašovali, že tam pouze odehraje koncert skupina J.A.R.

Ta sice vystoupila, ale až zhruba dvě hodiny po obřadu. K pomyslnému oltáři, který samozřejmě na venkovním hřišti nebyl, kráčela Gondíková po točitých schodech. „Klidně tleskejte dál,“ smála se na svatebčany, kteří aplaus na chvíli přerušili. Potom už se vrhla do Langmajerovy náruče.

Novomanželům se zároveň podařilo porušit tradici a několikrát se políbili ještě předtím, než si řekli své ano. Očividně jim to však vůbec nevadilo.

Gondíková s Langmajerem pozvali přes 300 hostů, kromě rodiny a blízkých přátel mezi nimi byly i celebrity. Dorazil třeba zpěvák Dan Bárta, Martin Dejdar, Richard Genzer, Veronika Arichteva, Pavel Vítek a mnozí další.

Nepochybně šlo o jednu ze svatebních událostí roku a Adéle Gondíkové to setsakramentsky slušelo.

Související články

Další články