Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fotky z utajované svatby Bolka Polívky: Nevěsta zářila štěstím, svědčil Jiří Bartoška

Zdroj: Divadlo Bolka Polívky - Tino Kratochvil
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
V sobotu se tajně oženil Bolek Polívka (70). Vzal si svoji milovanou Marcelu Černou (50), se kterou má tři děti. Obřad probíhal v téměř naprostém utajení a až do včerejšího večera nebyly viděny žádné oficiální snímky z jejich velkého dne.

V magické datum 22. února 2020 se konala na brněnském Dominikánském náměstí pohádková svatba. Oblíbený herec Bolek PolívkaMarcelou Černou si řekli své ano v sobotu odpoledne.

Včera večer se na sociální síti Divadla Bolka Polívky objevila krásná gratulace společně s fotkami z utajované svatby, na které se můžete podívat do fotogalerie. "Bolek se nám oženil! Vzal si svoji milovanou Marcelku, se kterou má tři děti Jendu, Františka a Mariánku. Svatba se konala 22. 2. 2020 na radnici a v kostele sv. Michala v Brně v úzkém rodinném kruhu.

Svědčit dorazili manželé Bartoškovi, Jiří Bolkovi, paní Andrea Marcele. Na obřadu zazněly písně v podání Dušana Vitázka, Viktorie Matušovové a Hany a Petra Ulrychových. Novomanželům gratulujeme!" píše se na stránkách Bolkova divadla.

Mezi příchozími hosty byl například herec a scenárista Petr Oslzlý, Pavel Zedníček a také Miroslav Donutil. Vše napovídá tomu, že Polívka se svou milovanou chtěli mít klidný obřad s nejbližšími.

Související články

Další články