Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fotky z pitevního stolu! Egypťané fotili těla Klárky a Moniky! Kdo je dal novinářům?

Zdroj: archiv
Monika Kramná a její dcera Klárka neměly klid ani po smrti! Někdo fotil jejich mrtvá těla na pitevním stole a fotky se dostaly až k novinářům z televize Nova.

Co se dělo s těly Moniky Kramné a její dcery Klárky, když zemřely? Pokud máte pocit, že mrtví mají v Egyptě nějaká práva, pak vás bude tento text šokovat.

Těsně před pitvou totiž někdo pořídil 40 fotek, na kterých je mrtvá Monika a Klárka. Obě nahé, obě vychladlé, obě připraveny na pitvu. Fotky s výrazným rastrem ukázala TV Nova a navíc sdělila, že jim šokující snímky do redakce zaslal člen České advokátní komory.

Jisté je, že ten, kdo fotky novinářům poskytl, má nyní obrovský problém. Překračuje to totiž všechna pravidla, kterými se musí právníci řídit. Navíc to poškozuje práva pozůstalých.

Mrazí vás z toho? Není to zdaleka všechno. Zdá se totiž, že čeští kriminalisté nevěděli, že tyto fotky existují. Petr Kramný je více než rok ve vazební věznici, spis je uzavřen a teď se objeví fotky, které mohou mít na vyšetřování zásadní vliv.

Z fotek totiž zřejmě půjde dobře odvodit, v jakém stavu byla těla Moniky a Klárky, když neznámý člověk zmáčkl spoušť fotoaparátu. Navíc je možné, že snímky kriminalistům napoví, jak obě ženy zemřely

Čeští vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že Kramný svou manželku a dceru zabil pomocí elektrického proudu. Kramný to odmítá a od začátku případu naznačuje, že celá rodina byla zřejmě otrávena. Jen on měl štěstí a přežil.

Související články

Další články