Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FOTKY Z NEHODY U OPAŘAN: Řidička (†20) zemřela hned. Jak jsou na tom hrdinky, které pomáhaly?

Nehoda u Opařan si vyžádala jeden lidský život. Snímky přinesla
TV Nova.
Zdroj: TN.cz
Ve středu dopoledne došlo k tragické autonehodě poblíž Opařan. Mladá řidička (†20) zde zemřela pod koly nákladního auta. Dvě neznámé ženy se jí snažily pomoci. Srazilo je ale protijedoucí auto. Jak na tom tyto hrdinky nyní jsou?

Hrdinský čin, ke kterému se dnes v dopoledních hodinách poblíž obce Opařany odhodlaly dvě neznámé ženy, jistě dojal mnoho lidí. Odvaha se ale dvěma hrdinkám vůbec nevyplatila. Statečné ženy totiž srazilo protijedoucí auto a obě dvě jsou teď v nemocnici v Českých Budějovicích.

„Utrpěly středně těžká poranění v oblasti hlavy a končetin, byly transportovány do nemocnice v Českých Budějovicích,“ řekla k tragédii pro web TN.cz mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje Petra Kafková.

Stav obou hrdinek je ale naštěstí stabilizovaný, potvrdila nám mluvčí českobudějovické nemocnice Iva Nováková. Jedna z poraněných má otřes mozku a druhá zase několik zlomenin. „Jejich hospitalizace bude krátká, obě dvě jsou při vědomí a komunikují,“ říká Nováková k ženám, které měly doslova štěstí v neštěstí.

Štěstí ale bohužel nepotkalo mladou řidičku (†20), která neměla šanci na přežití. „Mladá žena zůstala zaklíněná ve voze. Došlo u ní k selhání základních funkcí. Příčenou smrti byla vícečetná poranění neslučitelná se životem,“ řekla nám Barbora Kafková, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje

Byli jste svědkem této nehody? Neváhejte a napište na redakce@extra.cz

Související články

Další články