Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Fotky z auta, kde umučili malého syna (†3): Tady ROZDRTILI TĚLO bezbranného chlapečka!

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 17 fotografií
Bestie
Řval bolestí a dusil se, ale s krkavčí matkou to ani nehnulo. Teprve tříletý chlapeček zemřel na následky krutých zranění, které mu způsobili v autě. Seděl totiž vzadu, když v tom si řidič posunul své sedadlo na doraz a bezbranného kluka rozdrtil. Na veřejnost se dostaly fotky z vozu, v němž vyhasl tak mladičký život.

Jekot malého Alfieho (†3) byl slyšet až na ulici, přesto nepochopitelné jednání jeho matky Adrian Hoare (23) a řidiče Stephena Watersona (25) skončilo krutou smrtí.

Bestiální vražda se stala ve Velké Británii minulý rok v únoru. Trojice byla ještě se dvěma dalšími spolujezdci na cestě, když v tom se Waterson rozhodl posunout si sedadlo. Chlapeček ale seděl na zemi mezi matčinýma nohama a začal se dusit.

„Alfie plakal tak moc, že to znělo, jako by se dusil, ale jeho matka řekla, že je to v pohodě. Ještě na něj křičela, ať už je zticha. Alfie se snažil říct si o to, aby sedadlo posunuli víc dopředu, ale marně,“ vypověděla před soudem spolujezdkyně, která seděla hned vedle, ale vůbec nezasáhla.

Jak Adrian, tak Stephen se snaží z obvinění z úmyslného zabití vykroutit. Shodně tvrdí, že Alfiemu ublížit nechtěli. Ten zemřel po třech dnech v londýnské nemocnici na srdeční zástavu.

V případě odsouzení budou řidič i matka hnít za katrem pěkně dlouho. Soud ale ještě není u konce a bude pokračovat.

Související články

Další články