Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vášnivá líbačka v Love Islandu: Mezi Rachel a Paulinou to jiskřilo, chlapcům málem vypadly oči z důlků

+ Dalších 8 fotografií

Během večera v casinu to účastníci Love Islandu pořádně rozjeli a nechyběla ani líbačka mezi dvěma dívkami. Rachel a Paulina se při večerní hře na Kanárských ostrovech vášnivě políbily a nenechaly tak ani jednoho chlapce klidným. Kráska poté přiznala, že to ale není poprvé, co s Rachel proběhla nějaká intimnost. 

Reality show Love Island se sice blíží ke konci, i přesto je stále plná žhavých situací, které diváky nenechají spát. V nové hře si srdíčka zahrála ruletu v casinu, kde se plnily různé úkoly, a jedním z nich byl například sexy striptýz Claudea v dámských šatech či žhavá líbačka mezi Paulinou a Rachel.

Nebylo to poprvé

Paulina si rudovlasou krásku vybrala, aniž by přemýšlela. "Nejdřív to vypadalo, že se Paulina bojí, a pak to rozjela," řekl zaskočený Honza. Ovšem Paulina se s Rachel zná již z Miss Universe. "Párkrát jsme se už s Rachel líbaly mimo vilu," vysvětlila Paulina, proč si vybrala ve hře právě červenovlasou krásku. Honza však zašeptal, že to již bylo i ve vile.


Chris jako Draco Malfoy

Fanoušky v posledním díle však kromě zmiňovaného momentu zaujal také Chris, který si své blonďaté vlasy uhladil dozadu a působil podle diváků jako Draco Malfoy z filmu Harry Potter. To pobavilo zejména ty, kteří viděli podobu v hlavní postavě filmu už v miláčkovi Luovi. "Nejdřív tam dáte Harryho a teď Malfoye," zasmál se divák náhodné podobě. "Chris je hodně sexy s těmi vlasy," obdivovala fanynka.

To diváky ještě více popostrčilo k hlasování pro nejvíce oblíbený pár, kterým se stali Chris a Majka. Fanoušci pozitivními komentáři na ně zaplavují instagramový profil Love Islandu.

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy