Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FOTKY PRO OTRLÉ: Morbidně obézní pár se po 11 letech dočkal svého poprvé! Špeky jim předtím nedovolily souložit

Jak to může někdo dopustit?
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Lee Sutton (42) a Rena Kiser (39) se seznámili na klinice pro morbidně obézní. Problém byl v tom, že museli zhubnout, aby se mohli podrobit bandáži žaludku, ale ani jeden nebyl schopen úbytku váhy, vždy porušili dietní režim. Podívejte se na jejich dlouhou cestu k prvnímu sexu. Je až neuvěřitelné, kam to někteří lidé nechají dojít. Takový stupeň obezity vážně ohrožuje člověka na životě.

Lee Sutton (42) a Rena Kiser (39) za sebou mají těžkou životní etapu. Seznámili se na klinice pro morbidně obézní lidi a zahořeli k sobě láskou. Tenhle pár se do sebe opravdu zamiloval, ale problém byl v tom, že nemohli mít kvůli své váze pohlavní styk.

Aby vůbec mohli podstoupit náročnou operaci bandáže žaludku, byli nuceni zhubnout, jinak by je doktoři nesměli ani operovat. Lee vážil něco přes tři sta kilogramů a Rena něco přes dvě stě padesát kilo, což je v obou případech úděsné číslo.

Jejich cesta za vysněným intimním sblížením trvala neuvěřitelných jedenáct let. Za tu dobu se jim podařilo shodit polovinu své hmotnosti a mohli tak podstoupit kýženou bandáž. Sám Lee byl ze změny naprosto nadšený, informuje Daily Mail.

Nejenom že se mu konečně podařilo zhubnout, ale konečně se mohl oddávat se svou milovanou nezkrotnému sexu. „Nikdy jsme neměli pohlavní styk, ale teď můžeme,“ nechal se slyšet.

Související články

Další články