Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fotky plné štěstí a něhy: Bagárová se pochlubila měsíční Ruminkou, vypadá jak taťka

Fotky plné štěstí a něhy: Bagárová se pochlubila měsíční Ruminkou, vypadá jak taťka
Zdroj: IG: @bagarovamonika / koláž eXtra
+ Dalších 12 fotografií
rodina
Zpěvačka a porotkyně v letošní SuperStar Monika Bagárová (25) se často chlubí svojí rozkošnou dcerkou Rumiou a není se čemu divit. Holčička je opravdu roztomilá, hlavně, když si zakrývá ručkama tvář. Vypadá přitom jako její otec MMA zápasník Makhmud Muradov (30). Monika opět sdílela rozkošné fotky, kde jsou spolu všichni tři.

Z Moniky Bagárové čiší láska, něha a pozitivní energie už od chvíle, kdy oznámila těhotenství. V době krátce před porodem se vysílala živá vystoupení z letošní SuperStar a na zpěvačku to přišlo jen několik dní před posledním přímým přenosem. Ale to neznamenalo, že se ochudí o účast v porotě. Dorazila alespoň virtuálně.

Měsíc od narození malé Rumie

Od porodu se celý svět točí hlavně kolem Rumie, což je zcela pochopitelné. Novopečená maminka Monika často přidává rozkošná InstaStories, kdy natáčí nebo fotí dcerku sladce spící v postýlce nebo kočárku. Jako poslední příspěvek přidala tři fotky, kde je ona s Makhmudem Muradovem a jejich malou dceruškou. "Měsíc spolu," rozplývala se Monika. Je vidět, že je Bagárová doopravdy moc šťastná a vedle sebe má skvělého partnera.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy